Мережа магазинів BROCARD запрошує до Женеви!

З 1 до 30 вересня 2019

  • купуйте засоби для догляду з додатковою знижкою 10% до дисконтної картки на суму від 500 грн з урахуванням усіх знижок (окрім товарів зі знижками та спеціальними цінами) в мережі BROCARD або офіційному інтернет-магазині LETU.UA *
  • отримайте картку +10% на наступну покупку, яка діє одноразово у період з 1.09.2019 до 30.10.2019 на весь асортимент в офлайн-магазинах BROCARD*
  • реєструйте ваші покупки на сайті та отримайте шанс виграти
  • СПА-уікенд у Женеві, готель InterContinental Genève
  • переліт від авіакомпанії SWISS
  • один з 10 наборів косметики для догляду
img

Кілька кроків для участі в Акції «Тіло на мільйон»

умови акції

Заповніть форму реєстрації

  • * Поля обов'язкові до заповнення

  • Ознайомлений і згоден з умовами акції.

Наші оператори допоможуть вам у випадку виникнення питань при реєстрації: тел. 0 800 50 888 0.Хочете купити товари акційних брендів в магазині BROCARD?
Знайдіть зручнуадресу

*Акція «Тіло на мільйон» діє у магазинах парфумерії та косметики BROCARD і на LETU.UA. Отримайте +10% до дисконтної картки при купівлі засобів для догляду на суму від 500 грн з урахуванням усіх знижок, картку +10% на наступну покупку та шанс виграти СПА-уікенд у Женеві або один з 10 косметичних наборів. На акційні товари не діють інші акції та знижки. За відсутності дисконтної картки надається знижка 10%. При покупці з використанням подарункових карток знижка 10% діє лише при оплаті різниці між ціною реалізації товару без знижки та сумою номіналів подарункових карток. Знижка не діє на продукцію Kiehl's, М.А.С, Origins, товари зі знижками і за спеціальною ціною, на придбання подарункових карт. Один чек може бути зареєстрований для участі в Акції лише один раз.

Приклад розрахунку ціни зі знижкою та співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару при покупці без дисконтної картки: Clarins (Кларанс) подвійна сироватка антивікова 50 мл попередня ціна реалізації товару 3 462,00 грн. з ПДВ, знижка 10% становить 346,20 грн. з ПДВ, ціна з урахуванням знижки 10% – 3 115,80 грн. з ПДВ. Офіційні правила акції – у консультантів і на https://www.brocard.ua/092019_rules. ТОВ «Брокард-Україна».

Партнери акції