Регистрация Запомнить: Логин: Пароль:
Форумы BROCARD
Сообщения пользователя Lesya

Lesya
(Зарегистрированный)

Рейтинг: Новичок

23.03.2015 17:57
Тема: Замечательная идея для сайта!!!

Доброго дня! Давно є клієнткою Вашого магазину, користувалась інтернет-магазином... Таке прохання-питання : а чому не можна Ваш журнал купити? Тобто, якщо не вийде в мене зробити покупку вище 1000 грн, або вийде- а журналу в магазині не виявиться, то так його і не почитаю??? Журнал Ваш любила, читала з задоволенням, багато чого купила після прочитанння... а що тепер? 

Lesya
(Зарегистрированный)

30.11.2012 14:18
Тема: Усовершенствование форума Брокард
antonina писал(а)
oaza писал(а)

Створіть, будь ласка, українську версію сайту!!!

Доброго дня!

Українська версія нашого сайту довгий час існувала. На жаль, статистика показала, що українська версія не користувалася попитом і інтересом читачів сайту. Тому з метою оптимізації сайту її було закрито.

Щодо форуму, то Ви можете писати пости будь-якою мовою, зрозумілою більшості форумчан.

Приємного перебування на сайті та форумі!

Доброго дня, чомусь ще з радянського дитинства маємо недовіру до різного виду статистики. А сайт улюбленого магазину в Україні- вважаю повинен мати українську версію.  Приємного всім дня

Lesya
(Зарегистрированный)

25.01.2013 13:10
Lesya писал(а)
antonina писал(а)
oaza писал(а)

Створіть, будь ласка, українську версію сайту!!!

Доброго дня!

Українська версія нашого сайту довгий час існувала. На жаль, статистика показала, що українська версія не користувалася попитом і інтересом читачів сайту. Тому з метою оптимізації сайту її було закрито.

Щодо форуму, то Ви можете писати пости будь-якою мовою, зрозумілою більшості форумчан.

Приємного перебування на сайті та форумі!

Доброго дня, чомусь ще з радянського дитинства маємо недовіру до різного виду статистики. А сайт улюбленого магазину в Україні- вважаю повинен мати українську версію.  Приємного всім дня

Ох і довго інколи чекати на відповідь

Lesya
(Зарегистрированный)

31.03.2014 19:50

Доброго вечора улюблений магазин!Таки дуже не хватає мені до повного Вами задоволення української версії сайту. Пропоную подумати повторно.

Lesya
(Зарегистрированный)

07.04.2014 11:25

І хотіла-б відповідь почитати....

Lesya
(Зарегистрированный)

15.03.2012 10:34
Тема: Вопрос
А в мене питання схоже- цого року на день народження не було навіть листівки (на Новий рік була- дуже дякую). Може десь загубилась? Бо так приємно отримувати привітання !

Lesya
(Зарегистрированный)

16.03.2012 13:11
Тема: Вопрос
loyalty писал(а)
Lesya писал(а)А в мене питання схоже- цого року на день народження не було навіть листівки (на Новий рік була- дуже дякую). Може десь загубилась? Бо так приємно отримувати привітання !

Здравствуйте! Перезвоните, пожалуйста, в отдел лояльности по телефону 0442476644 для решения вашего вопроса. 

Дуже дякую, подзвонила, Подарунковий сертифікат передадуть в магазин.  Куплю собі щось гарненьке!

Lesya
(Зарегистрированный)

04.04.2013 16:40
Тема: Ваш любимый консультант

А мій улюблений консультант в Львів Опера -Пассаж ( вже багато років) Аня Обрамич, підозріваю що не тільки мій- інколи чекаю поки звільниться, але завжди отримаю супер консультацію і ніколи не жалію про покупки. Великий привіт Ані і всього найкращого!

Lesya
(Зарегистрированный)

13.09.2012 11:52
Тема: Откровенные ляпы консультантов

Тема не нова, і писалось багато, претензії можуть бути у всіх. А я хочу сказати, що мені пробники дають майже завжди, я постійний покупець (20%) хоч і не на захмарні суми. Секрет у тому що багато років є постійним покупцем у одного консультанта в одному магазині. А мому сину ще і цукерки перппадають, коли зі мною. Чого і всім бажаю, а ще більше позитиву.

Lesya
(Зарегистрированный)

04.05.2012 09:47
Тема: Акции в магазинах Брокард

А чому немає акції по Герлен у Львові? Може буде в майбутньому- ну дуже б хотілось

Статистика форума
На форуме тем: 259
На форуме сообщений: 18253
Зарегистрированных пользователей: 4557
Пользователей онлайн: 7
Info: 0 800 50 888 0