Регистрация Запомнить: Логин: Пароль:
Форумы BROCARD
Сообщения пользователя SHOKO_LAD

SHOKO_LAD
(Зарегистрированный)

Рейтинг: Новичок

06.03.2013 17:02
Тема: Новые коллекции (Весна 2013)

Доброго дня! Не знаю до кого звернутися і чи взагалі мої слова будуть почуті, проте за декілька років незмінної ситуації не можу не висловити своє обурення!!! Отже, почну з початку: скажіть будь-ласка для чого ви відкривали "BROCARD" у м. Івано-Франківську, якщо ви нічого туди не постачаєте, а якщо і постачаєте, то в одиничних кількостя. Коли вчора я зайшла в магазин і висловила бажання придбати "Météorites Perles du Paradis " з весняної колекції Guerlain консультант мені з приємною посмішкою повідомила, що цей продукт прийшов до них в єдиному єкземплярі і вони навіть не виставляли його у продаж (я так розумію його одразу викупили), така ж ситуація повторилася коли я запитала її за тіні і туш. Ви можете знайти 101 причину і люб"язно пояснити мені цю ситуацію, проте я користуюся Вашими магазинами вже більше 7 років і відколи Брокард відкрили в Івано-Франківську така ситуація з новими колекція відбувається кожного сезону (літня, осіння, весняна, зимова). Скажіть будь-ласка, чому коли я хочу щось придбати, я повиння їхати у ваші магазини до Львова (там практично завжди все є)??? А згадка про тестери викликає у консультантів просто обурення - неначе я запитала про священний Грааль!!! Але всеодно вони мені їх ніколи не дають!!! Ну і на сам кінець, трохи не до теми, просто величезне прохання - відправляйте своїх консультантів на курси, тренінги, семінари - коли я мала намір придбати захисний бальзам для губ, консультант мені твердо намагалася "впарити" (вибачте, але це інакше не назвеш) крем на якому великими АНГЛІЙСЬКИМИ буквами було написано, що він для рук і ніг, коли я звернула її увагу на це, консультант мені сказала , що для губ він теж підходить....а ви б хотіли купити крем для губ за 500 грн, а потім вияснити, що він зовсім недля губ:))) Сподіваюся мій коментар не залишиться без уваги і ви всетаки покращите роботу цього контретного магазину. Дякую. 

SHOKO_LAD
(Зарегистрированный)

19.11.2013 02:37
Тема: Покупки в интернет магазине

Доброго дня. Хочу приєднатися до відгуків і теж подякувати за якісний сервіс інтернет-магазину - швидку доставку та оперативність операторів. Також хочу уточнити: зі спистку бредів знакла марка М.А.С. - чи планується її повернення? Дякую.

SHOKO_LAD
(Зарегистрированный)

10.12.2013 16:05

Доброго дня! Скажіть будь-ласка за якими формулами вираховується кінцева сума продукту з вирахуванням відсотків на знижки???? Питання викликане бажанням придбати  "CLARINS" тонізуюче масло для тіла ціна якого 503 грн, моя знижка по карті 20 % і знижка магазину 10 %. Якщо я правильно розумію, то формування кінцевої продажної ціни формується 503- (20%+10%), а отже 503-30% тобто 503-150,90=352,10. Проте в моєму замовленні кінцева ціна 362,16 грн., а на МАС знижка по карті взагалі не враховується (хоча ще до недавна враховувалася...). Починає складатися враження, що Ви намагаєтеся підзаробити на неуважних клієнтах...  

SHOKO_LAD
(Зарегистрированный)

10.12.2013 19:17

Дуже дякую за роз"яснення. 

SHOKO_LAD
(Зарегистрированный)

31.01.2014 18:20

Доброго дня. Я придбала на letu.ua помаду М.А.С.http://www.letu.ua/makiyazh/dlya-gub/pomada/m.a.c-pomada-dlya-gub/8300446?navAction=push (Ruby Woo) - вона тверда, суха,жахливо наноситься шматками. Підкажіть будь-ласка чи повинна вона така бути? Чи, можливо, існує якась спеціальна техніка нанесення?? Дякую.

Статистика форума
На форуме тем: 259
На форуме сообщений: 18256
Зарегистрированных пользователей: 4564
Пользователей онлайн: 8
Info: 0 800 50 888 0