Danhera

Компанія "DANHERA Italy" є виробником високоякісної італійської косметики нового покоління для дому та приміщень, косметики для прання і догляду за тканинами. Саме косметики, а не хімії: концентровані, ультраефективні , без штучних і хімічних інгредієнтів,

біорозкладні, на 100% безпечні та на 100% ефективні. Без дратівливих і шкідливих речовин, вони діють з повною повагою до здоров'я людини та навколишнього середовища. Основна ідея – це поєднання найсучаснішої технології, традиції та гламуру, в основі якої лежить аромат. При виробництві косметики використовуються, в першу чергу, екстракти та витяжки з рослин. Це унікальний продукт, позбавлений абразивних властивостей, який базується на молекулах, з так званими, мікрочастинками з невеликих вій, які зчіплюють бруд не пошкоджуючи поверхні.

Також компанія виробляє парфуми для дому та приміщень. Парфуми «Danhera» - це неповторні композиції на основі дорогоцінних олій та унікальних інгредієнтів, які являють собою не тільки унікальний засіб для ароматизації приміщень, але й виступають як розкішний предмет інтер’єра.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.