Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Eugene Perma

Французька фірма Eugene Perma лідер світового ринку косметики для волосся з історією успіху 100 років. Центр Досліджень та Розробок Ежен Перма, під керівництвом провідних світових вчених, створює революційні продукти з використанням прогресивних і ексклюзивних технологій, з максимальною турботою про здоров'я волосся. Вся продукція виробляється і проходить дерматологічний контроль у Франції.

Відомий в Європі бренд Pétrole Hahn був створений в 1885 році Чарльзом Ханом. Сьогодні це колекція на основі високоефективних формул з натуральних ефірних олій і рослинних компонентів з унікальними властивостями.

Лінія продуктів під брендом Кeranove забезпечує максимальну турботу про здоров'я і красу волосся і шкіри голови. Всі формули на основі дермокапілярного комплексу Dermo-Kératyl ™ з природними мікроелементами, мінералами і рослинними інгредієнтами.

Преміум лінія Essentiel на основі кератину і екстрактів рослин, враховує ваш стиль життя, кількість часу, який ви витрачаєте будинку на турботу про волосся, ваші звички і очікування, пов'язані з проблемами волосся. Активні компоненти максимально адаптовані для відповідного типу волосся і шкіри голови.

До свого 100-річного ювілею Ежен Перма випустила дві органічні БІО лінії: Naturanove BIO і Collections Nature. Сучасне міське життя, забруднення, неправильний догляд і стрес атакують наше волосся кожен день, роблячи його тьмяним, ламким і млявим. Рослинний світ - ключ до відновлення балансу волосся і розкриття їх природної краси. Кращі природні компоненти в поєднанні з науковими знаннями максимально піклуються про здоров'я і красу волосся.

Продукція сертифікована Європейською косметичною Асоціацією Cosmos Organics і організацією Vegan.

Користуючись продукцією Ежен Перма ви отримуєте професійну якість салонів краси в домашніх умовах.

Читати повністю