Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Herve Gambs

Дизайнер

Естет і творець, що не знає кордонів, Ерве Гамбс, автор інтер'єрів, паризький дизайнер, який пишається своїм російським корінням, з 25 років черпає натхнення в перетинах культур.

Він відтворює емоційні переживання, наповнені пристрастю і ентузіазмом, спокушаючи тих, хто закоханий в незвичайну розкіш. Прихильник природних акордів, Ерве має велику колекцію квіткових парфумерних композицій, а його колекція ароматизованих свічок продається у всьому світі.

У схильному до глобалізації, занадто однорідному світі, в якому креативність втратила свою зухвалість, Ерве Гамбс, винахідник почуттів і сильних емоцій, висловлює свій погляд на світ через ольфактивні композиції.

Нові зухвалі акорди, що огортають традиційні ноти, створюють потужний шлейф оригінальності і характеру.

Він пише нову главу свого життя, представляючи парфумерні колекції вишуканих ароматів. Вас чекає несподіванка ...

Філософія бренду

Вражаючий досвід від Hervé Gambs.

Творіння Hervé Gambs пишуть свою історію в книзі цікавої парфумерії. Вишуканість і екстравагантність, стиль, оригінальний дизайн і сучасна парфумерія.

Як для тіла, так і для дому, ці інноваційні аромати були створені для нових модників, як чоловіків, так і жінок, які культивують в собі пристрасть до винятковості.

Ці приголомшливі чоловіки, ці чудові жінки, жадають унікальних ароматів, розкоші винятковості і майстерності рідкості.

Розкішні парфумерні композиції Hervé Gambs дозволяють по-новому пізнати природу, її чудову чуттєвість і властиві їй сильні емоції.

Мистецтво французької вишуканості.

У серці майстерності - дивовижна сировина, відібрана Ерве Гамбс.

«З прекрасної сировини народжуються виняткові аромати. Моє завдання полягає в тому, щоб обробити їх і допомогти вам пізнати винятковість ».

Читати повністю