Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Nejma Collection

Nejma є колекцією чудових композицій, натхнених арабськими легендами і переказами.

За способом створення і ольфактивним висловом Nejma справедливо займає гідне місце в нішевій категорії ароматів »

Марі-Ліз Бішофф

Унікальний нішевий будинок Nejma, натхненний східними легендами і переказами. Поєднання класичних арабських компонентів з французькою традицією створення ароматів дозволило отримати багаті і вібруючі композиції, що оспівують багатогранну красу Сходу!

Аромати, створені іменитими парфумерами, побудовані навколо уда, що є центром ароматичного всесвіту засновниці будинку Марі-Ліз Бішофф. Під час подорожі по Далекому Сходу Марі занурюється в читання східних казок, чарівність від яких спонукають її створити лінію ароматів.

Більше, ніж ім'я. Міф, аромат

Під час подорожі по Далекому Сходу, Марі-Ліз Бішофф (творець і засновниця NEJMA PERFUMES) відвідала читання Східних казок і потрапила під закляття музи, Nejma, яка надихнула її на створення лінії ароматів. Nejma - це чарівна, яскрава жінка неймовірної краси. Вона живе на Середньому Сході і одного разу в її місто приїжджає Візир. Вони закохуються одне в одного. Але вона не Принцеса, тому, вони одружуються лише після багатьох сварок між сім'ями. У їх любові народилися 7 дочок, вони мають дивовижну, рідкісну красу. Це історія створення семи ароматів. Поєднання різних спецій, а також нота Уда в кожному коктейлі надають ароматам Nejma видатну чарівність.

Nejma, ідеал

Nejma - це більше, ніж аромат, це ювелірна прикраса. Ви створюєте власний знаковий аромат.

Унікальний символ, Зірка

Символ зірки вигравіруваний в золоті на кожному ковпачку подібний друку, яскраве світло в нескінченності. Універсальний символ, названий Nejma, star, зірка, stella, stern, bintang ... Вона недосяжна, але при цьому світить всім ...

Читати повністю