Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Trussardi Le Vie Di Milano

Мілан, північна столиця середземноморської країни, є центром моди та дизайну, найсучаснішим і багатонаціональним містом Італії. Його заснували древні кельти близько 580 р. до н.е., під назвою, що означає «на півдорозі». Приблизно в 220 р. до н.е. місто завоювали римляни, і воно отримало назву Медіолан. Відтоді воно стало форпостом цивілізації.

Мілан був надзвичайно важливим містом у Середньовіччя, відіграв найважливішу роль в епоху Відродження, став колискою багатьох політичних і культурних рухів, від Просвітництва до економічного буму, від промислової революції і до молодіжних протестів.

«Щоб дізнатися про Мілан, потрібно в нього зануритися», — писав Гвідо Пайовен. А Джузеппе Маротта в своїй прекрасній книжці Le Milanesi сказав, що місто «потрібно не дивитися, ним потрібно дихати».

Звідси з'явилася ідея Le Vie di Milano, колекції незвичайних унісекс-ароматів, створених найкращими парфумерами сьогодення. Цю групу видатних носів попросили намалювати ольфакторну карту Мілана, зазначивши запахи, стиль, настрій і особливості різних районів. Як наслідок вийшов чарівний мікс минулого, сьогодення і майбутнього. Елегантні та дивовижно виразні, ці аромати сповна передають атмосферу міста.

Le Vie di Milano Trussardi Parfums відчиняє двері нового сприйняття; і оскільки ми робимо в середньому 25 000 вдихів на день, це сприйняття має бути досконалим.

Читати повністю