Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик

BROCARD перерахував 197 тис. грн у фонд «Я буду твоїм тилом» на допомогу дітям

BROCARD перерахував 197 тис. грн у фонд «Я буду твоїм тилом» на допомогу дітям

У перші місяці війни діти, які змушені були лишити свій дім у Херсоні, Харкові, Краматорську, не могли збагнути, чому мають звикати до нового дитячого садку чи школи, де їхні улюблені іграшки й медалі, коли побачать найкращого друга та постійно перепитували: «Коли додому?». Зараз це – маленькі дорослі в дитячому тілі. Назавжди вони «діти війни». І хоч можуть і не розуміти слів «геноцид» чи абревіатури «ВПО», про дім вже не питають і намагаються робити все, щоб мама не була такою сумною.

Аби зробити життя цих дітей та їхніх батьків трохи легше, наприкінці 2022 року ми започаткували благодійну ініціативу: весь прибуток від продажу парфумів Соул оф Юкреін (Soul of Ukraine) у магазинах BROCARD перераховуємо благодійному фонду «Я буду твоїм тилом» для спецпроєкту «#Вониневинні» на допомогу дітям, які постраждали внаслідок війни.

Перші 120 тис. грн вже витрачені на забезпечення всім необхідним сімей Херсонщини. Сьогодні ми перерахували ще 77 тис. грн, і загальна сума допомоги становить 197 тис. грн. Все це стало можливо завдяки вашим покупкам і великим серцям!

Слово співзасновникам фонду Марті Куленко та Юлії Соловйовій: «Ми дуже радіємо, що свідомий бізнес продовжує долучатися до допомоги тим, хто цього потребує найбільше. За перший внесок від продажу аромату ми придбали вкрай необхідні речі для малечі з Херсона – дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни. Завдяки фінансовій підтримці «Брокард-Україна» безліч українських родин з дітьми можуть отримати допомогу».

Збір коштів продовжується, а весь прибуток з продажів парфумів Соул оф Юкреін (Soul of Ukraine) у магазинах BROCARD і надалі йтиме на допомогу дітям.

 

Творімо добро разом!

Попередня стаття Як повернути волоссю об'єм
Наступна статтяВечірка, чорна орхідея, Сицилія: 5 нових нішевих ароматів