Cutrin

Експерт на ринку професійної косметики для волосся

Косметика Cutrin створена з урахуванням особливостей різних типів волосся, чутливої ​​шкіри голови, впливу на волосся навколишнього середовища та шаленого ритму 21 століття. Вона по-справжньому ефективна, а кожен засіб містить все необхідне для здорового та красивого волосся.

Натуральні інгредієнти

В основі рецептів Cutrin - екологічно чисті ягоди та рослини, вирощені в Фінляндії. Для виживання в умовах арктичної зими вони акумулюють в собі енергію літнього сонця, щоб потім з її допомогою піклуватися про волосся.

Європейська якість

Cutrin виготовляється відповідно до європейського стандарту якості виробництва косметичних засобів GMP - Gold Manufacturing Practice for Cosmetic, а також має сертифікати якості ISO 9001 та ISO 14001.

З турботою про довкілля

Косметика Сutrin не тестується на тваринах. Шампуні містять тільки біорозкладні пави. В процесі виробництва і реалізації продукції ми дбаємо про чистоту навколишнього середовища.

100% Фінляндія

Сutrin розробляється, тестується і проводиться виключно в Фінляндії в місті Еспо! Це гарантує екологічну чистоту і високу якість косметики на різних етапах створення - від вирощування натуральних інгредієнтів до виробництва і упаковки готової продукції.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.