Доставка

Brocard.ua інформація про доставку

Вартість доставки

Доставка по Україні безкоштовна!

В інтернет-магазині BROCARD.UA безкоштовна доставка по всій території України. При цьому ви не сплачуєте жодних додаткових платежів – комісій за резервування товару тощо.

Строк доставки

Термін доставки становить 2 дні по Києву та близько 3 днів в інші населені пункти.

Після оформлення замовлення консультант інтернет магазину зв'яжеться з Вами для узгодження зручного часу доставки і уточнення адреси. При необхідності Ви можете уточнити час доставки у консультанта за телефоном 0 800 50 888 0. Графік роботи консультантів: щодня з 9:00 до 21:00.

Доставка відбувається з 9:00 до 20:00 з понеділка по суботу. Кур'єр обов'язково зв'яжеться з Вами для підтвердження часу і місця доставки.

Географія доставки

Адресна доставка по Україні здійснюється кур’єрськими компаніями і відбувається до дверей офісу або під’їзду житлового будинку.

Доставка у відділення «Нова Пошта» здійснюється по всій території України. Перелік відділень компанії «Нова Пошта» Ви можете уточнити за цим посиланням: https://novaposhta.ua/timetable

Відправка замовлень в Донецьку і Луганську області здійснюється тільки в ті населені пункти, де працюють відділення «Нової Пошти».

Відправка замовлень в АР Крим тимчасово припинена.

Отримання товару

Всі замовлення, що пересилаються нашим інтернет-магазином, упаковані в картонну коробку, яка надійно запечатана контрольним скотчем з логотипом магазину BROCARD.UA.

При адресній доставці замовлення, будь ласка, візуально огляньте коробку із замовленням. Якщо немає видимих пошкоджень на коробці або скотчі – отримайте замовлення, підпишіть документи та віддайте їх кур’єру.

У разі пошкодження продукції, відсутності товару або виявлення браку, повідомте про це за телефоном нашої гарячої лінії 0 800 50 888 0.