Наші кращі консультанти допоможуть підібрати товар у телефонному режимі!

Давайте надамо сенс домашньому карантину і всі разом вийдемо з нього не тільки здоровими, але й ще трішки краще – із новими знаннями з онлайн-курсів про все-на-світі, підтягнутими від активних уроків домашнього фітнесу, на які з'явився час, з ідеям

LA COLLINE - швейцарське джерело молодості

La Colline представив лінію Moisture Boost ++ з ретельно продуманою програмою Youth-Hydration.

Молодість шкіри у будь-якому віці з ROSELIFT COLLAGENE

ROSELIFT COLLAGENE - це нова лінія-експерт від бренда PAYOT для пружності, тонусу та сяяння шкіри, створена в концепції "slow-aging" (уповільнене старіння).

У складі комбінація колагенстимулюючого пептиду, який підвищує пружність шкіри, і запатентованого компонента Rosactive для ліфтингу і тонусу.

Щоденний догляд з ROSELIFT COLLAGENE робить день за днем овал обличчя більш чітким, а шкіру більш пружною і сяючою.

  Алхімік. Математик. Чарівник: до BROCARD Niche Bar завітав Лука Грітті

  Це ніби побачити, як Бенедикт Камбербетч репетирує Гамлета. Або як Біллі Айліш розспівується перед виступом на Grammy. Або як Леонардо Ді Капріо готує промову подяки до церемонії вручення Оскара. Для поціновувачів нішевої парфумерії доторкнутися – у буквальному сенсі слова – до великих маестро, парфумерних зірок першої величини схоже на захоплення фанатів, які бачать своїх поп-кумирів!

  І саме таке диво із завидною періодичністю відбувається в бутиках BROCARD Niche Bar. Це добра традиція і завжди подія: для улюблених клієнтів, магазинів і самих парфумерів – адже зустрічі з щирими шанувальниками їх рідкісного таланту підживлюють вогонь творчості!

  На цей раз у BROCARD Niche Bar завітав сам Лука Грітті – парфумер і арт-директор венеціанського бренду нішевої парфумерії, який носить його прізвище, – Gritti. На очах гостей він створив новий аромат – густий, що обволікає, манкий, солодкий і при цьому з дзвінкою чистотою й свіжістю. Аналітична робота гострого розуму, математи

  Робимо акцент на здоров'ї

  Друзі!

  На жаль, деякі речі, які здаються далекими, ірреальними, навіть фантастичними, починають траплятися з нами. Коронавірус дістався України.

  BROCARD піклується про ваш

  Зустрічайте: Beauty Box від BROCARD!

  BROCARD Beauty Box – це справжня коробка краси, в якій зібрано культові засоби догляду, аромати та декоративна косметика! Ми знаємо цілих 5 причин, чому він не може не подобатися:

  Освіжаючі цитрусові пригоди

  United Colors of Benetton запрошує вас поринути в новий роман з ароматами лімітованого випуску «United Dreams Citrus» і «United Dreams Tonic». Два нових освіжаючих цитрусових аромати, створених для нього і для неї.

  BROCARD вітає з Весною!

  Who run the world? Girls! Ми підписуємося!

  Поки ми спимо

  Якість і кількість сну дуже впливає на стан шкіри. Коли говорять про те, що після безсонної ночі людина має «пом'ятий», «несвіжий» вигляд, маєть