Магазини в «червоній» зоні: BROCARD тимчасово не працює

  З 22 лютого 2021 Україна знову овернулася до адаптивного карантину.

  5 незамінних б’юті-засобів весни

  Весняна пора хоч і довгоочікувана, однак доволі стресова для шкіри. Саме тому варто додати до свого догляду засоби, що зроблять перехід до тепла менш болісним і різким. Розберемося, які косметичні продукти можна сміливо зарахувати до категорії “весняний маст-хев”.

  Б’юті-змагання: натуральна або органічна косметика

  Натуральна, органічна, «біо» та «vegan» — поступово така косметика заповнює прилавки, і ми вибираємо її, вважаючи якіснішою та безпечнішою. Найкращі косметичні бренди випускають все більше продуктів із позначкою «organic». Як не заплутатися у маркуванні, чи дійсно «organic» краща за звичайну косметику та чи є позначки «біо», «органік», «натуральна» і «веган» синонімами?

  Б’юті-змагання: натуральна або органічна косметика

  Натуральна косметика

  Натуральною косметикою виробники називають ту, яка містить натуральні інгредієнти. Але натуральні — це будь-які інгредієнти природного походження, зокрема вода та морська сіль. Іноді це зовсім невеликий відсоток від загальної кількості, один-два компоненти, що містяться в кінці довгого переліку. Немає єдиного стандарту натуральності косметичних продуктів, тому нерідко слово «на

  Як обрати аромат для неї: корисні поради для чоловіків

  Самостійно обрати аромат у подарунок не просто, особливо якщо не надто орієнтуєшся в усіх тонкощах жіночої парфумерії. Спробуємо розібратися, що до чого, і як напевне вгадати з парфумами для неї.

  Закрийте очі, вдихніть і розквітайте!

  Нова весняна колекція ARTDECO «Відчуй квітучу магію» переносить вас у світ квітів, наповнений чудовими півоніями.

  Термальна вода: властивості, види, як вибрати відповідну

  Термальна вода — це вода з термальних джерел. Вони утворюються водою, нагрітою глибоко під землею природним теплом, тому їх ще називають геотермальними.

  Новий магазин BROCARD у Запоріжжі

  Відкриття магазину BROCARD у центрі Запоріжжя – яскраве свідчення того, що жодні кризи не можуть встати на шляху її величності Краси!

  Весняні аромати: 5 квіткових хітів

  Весна – пора оновлення та розквіту природи. Саме час оновити свою парфумерну колекцію і додати до неї квітковий і сонячний аромат, який буде дарувати натхнення та відчуття радості. Порадимо теплі аромати, що ідеальні для весняної пори.

  Мистецтво малювання стрілок: 5 корисних порад

  Вміння малювати ідеальні стрілки багатьом здається чимось фантастичним. Однак досягти рівня профі зовсім нескладно, якщо знати кілька простих секретів.