Як зберегти колір фарбованого волосся надовго?

Нарешті бажаний відтінок «оселився» на волоссі. Але яке швидкоплинне це щастя, адже з кожним днем колір змінюється. Що робити, щоб отриманий відтінок залишився на локонах надовго?

Відкриття літа: BROCARD у ТРЦ Retroville!

Ми чекали його кілька місяців, і бінго! 1 серпня 2020 року новий BROCARD відкрив двері в київському ТРЦ Retroville по вулиці Правди, 47. Просторий, яскравий і світлий – 408 м² краси готові зустрічати гостей!

Поради лікаря: все про масаж обличчя

Масаж — один із найдавніших методів лікування, користь якого доведена науково. Він є механічним впливом на поверхневі тканини, який безпосередньо або рефлекторно через нервові закінчення стимулює місцевий кровообіг, обмінні процеси, покращує відтік лімфи. 

Поквапся: 3 години -50% на все!

Якщо закохані не помічають часу, то закохані в красу вже на низькому старті! Будильник, після якого хочеться прокидатися! Лише 29 липня 2020 з 14:00 до 17:00 (за київським часом) обирайте косметику, парфумерію й засоби догляду з феноменальною знижкою 50% на BROCARD.UA!

Правильний догляд за волоссям у віці 25+, 35+, 45+

Виявляється, не лише шкіра вимагає різного догляду у різному віці, але й волосся. Потреби локонів змінюються, а разом з ними повинні змінитися засоби та система догляду.

Beauty Box #3 від BROCARD: спробуй 18 нових засобів!
Vilhelm Parfumerie вперше в BROCARD!

Шведська школа мистецтв, гра в гольф, кар'єра в модельному бізнесі, дизайн інтер'єрів і сумок – простіше сказати, чого не було в житті двометрового, немов відфотошопленого красеня, засновника бренду нішевої парфумерії Vilhelm Parfumerie Яна Вільгельма Альгрема.

6 почуття: як пробудити радість буття

Вважається, що у людини 5 почуттів: зір, дотик, смак, слух і нюх. Втім, є думка, що почуттів насправді 6. І шосте чуття – це незбагненне. Ми вибираємо вірити 6-ому почуттю – коли всі п'ять отримують сигнали задоволення, трапляється магія. Це і є воно!

І саме його – шосте відчуття – ми відчували, ставши частиною арт-фотопроекту Ліки Співаковської для Artnews. One «Three senses: Стиль. Мистецтво. Аромат».

Спочатку дотик і зір. У бутику модного українського бренду GOLETS 30 прекрасних гостей стали героїнями модної зйомки. В об'єктиві італійського фотографа Алекса Дані під особистим керівництвом дизайнера Олени Голець і автора проекту Ліки Співаковської вони приміряли різні образи – від романтичних, які ніжно пестять шкіру шовком, до грайливо-бунтарських – у смокінгах на тендітних дівочих силуетах. Все це – в інтер'єрному корнері від CO.DE Design: живих квітах і італійських меблях.

9 лайфхаків здоров'я й краси

З кожним роком вчені виявляють нові закономірності впливу способу життя на його якість та тривалість. Прості зміни можуть поліпшити самопочуття і зовнішній вигляд. На що саме варто звернути увагу?