Сяйво свіжості: оновлюємо макіяж за пів хвилини за допомогою рум'ян або бронзера

Якою б не була стійкість макіяжу, бувають ситуації, коли він стає недосконалим, видалити його та нанести новий немає можливості, а потрібно мати бездоганний вигляд.

Зима йде: зберігаємо сили

Здається, зима працює проти нас: ми більше їмо, менше рухаємося, проводимо багато часу в закритих приміщеннях із сухим повітрям, з тугою дивимося в постійну темряву за вікном.

В білому: найкращі б'юті-помічники нареченої

Весілля — той випадок, коли хочеться бути най-най. Найкрасивішою, найулюбленішою, найщасливішою.

Персоналізовані консультації з експертом EISENBERG Paris

У нас є дещо особливе для вас від EISENBERG Paris – індивідуальна безкоштовна онлайн-консультація за допомогою сервісу Zoom!

BROCARD Beauty Box №10 – ювілейний випуск!

Головними продуктами стали туш для вій Clarins Supra Volume і консилер для обличчя Revlon PhotoReady Candid + 17 продуктів міні-об'єму світових брендів, зібраних в одному місці!

Чоловічий манікюр: історія, види, тренди

Декілька десятиліть тому побачити чоловіка-клієнта в манікюрному салоні було практично неможливо, це вважалося немужнім.

Магазини BROCARD тимчасово зачинені у зв'язку з карантином

Ми щиро віримо, що наближаються часи, коли не доведеться ховати посмішки за масками. А поки змушені піклуватися про здоров'я і дотримуватися протиепідемічних заходів.

Beauty Box №9 від BROCARD – спеціальний випуск для чоловіків

Beauty Box №9 від BROCARD – другий випуск коробочки краси для чоловіків, де зібрані культові засоби догляду + міні-версії ароматів світових брендів!

BROCARD вітає з Новим роком та Різдвом!

Свята вже майже тут, а, отже, настав час привітань.