Колір і форма: поради для підкреслення брів

  В ідеальному макіяжі важливі деталі, і брови – не виняток. Як і чим підкреслити їх, щоб не перевантажити мейк-ап, а навпаки, зробити більш природним? Дамо кілька корисних порад.

  Топ дезодорантів на літо. Рейтинг 2021 року

  Захист і комфорт важливі в будь-який пору року, але влітку – особливо. Розберемося, як підібрати дезодорант до спекотного сезону та залишитися на 100% задоволеними. На що звертати увагу при покупці і які бренди заслуговують довіри?

  Команда BROCARD стала найбільшою корпоративною командою «Дикої гонки»!

  Продовжуємо бити власні рекорди: команда BROCARD стала найбільшою корпоративною командою забігу з перешкодами «Дика гонка»!

  Що таке нішева парфумерія?

  Нішеві аромати мають особливий статус у парфумерному світі. Що ж робить їх такими винятковими? Розберемося з відмінними рисами і розповімо, як визначити, нішевий парфум перед нами чи ні.

  Як обрати свій чоловічий аромат

  Аромат – це візитна картка, можливість підкреслити свій стиль, статус, характер. Які чоловічі парфуми оберете ви?

  П'ять акордів півонії

  Шукаєте ідеальний аромат напередодні літа? Зверніть увагу на парфумерію з нотами розкішної півонії. Розберемося, в яких ароматах вона звучить яскравіше за все.

  Новий магазин BROCARD у харківському ТРЦ Nikolsky

  Одне з найбільш довгоочікуваних відкриттів: у Харкові відчинив двері ТРЦ Nikolsky – з концептуальним дизайном і інтер'єрами від португальської компанії Sonae Sierra

  BROCARD Niche Bar став партнером бранча «Жінка України»

  Кожен день – особливий! Під таким гаслом у розкішному ресторані КАМА пройшов бранч з лауреатками премії «Жінка України».

  Будь унікальною: стильні незвичайні маски

  Мода завжди відображає події, що відбуваються: чи то освоєння космосу, чи то світова фінансова криза.