Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
MdoC

MdoC перша чоловіча косметична компанія в Кореї, яка була заснована в 2005 році. Надалі вона була продана найбільшій корейській аптеці CJ Olive Young. І вже більше 12 років марка виробляє ефективні засоби для усунення індивідуальних потреб шкіри для чоловіків. Марка є провідним брендом на ринку, вирішуючи найрізноманітніші проблеми.

У лінійці бренду було представлено 40 продуктів MdoC, включаючи основні базові продукти, функціональні засоби для чоловіків по догляду за обличчям, волоссям і тілом. Бренд не планує зупинятися і постійно поповнює свій асортимент актуальними новинками згідно переваг і слідуючи сучасним тенденціям.

Назва бренду «MdoC» складається: MdoC M + oC де «M» це «men», що перекладається як чоловік, і «oC» стихія сили і стилю, мужності і іміджу, випещеності і доглянутості. Завдяки бажанню розвиватися і наукових досліджень, бренд створює унікальні продукти і допомагає чоловікам у всьому світі перетворити повсякденний догляд за обличчям в справжній ритуал розкоші. MdoC ™ завжди на крок попереду і відповідає сучасним потребам справжніх чоловіків.

Читати повністю