Кошик

Наближаємо Перемогу разом!

Наближаємо Перемогу разом

Разом до Перемоги!

Сміливість має два кольори. У складні часи українці відкрили в собі неймовірну силу та рішучість. Ми об’єдналися заради спільної мети – Перемоги. Поки одні мужньо відстоюють кожен клаптик рідної України, осторонь цієї боротьби не лишається ніхто.

Беззаперечна віра у краще і непохитність характеризують наш народ. Як би важко не було, ми щоразу знаходимо в собі сили, можливості й ресурси для допомоги нашим мужнім воїнам.

BROCARD щоденно працює, щоб дарувати яскраві позитивні емоції нашим покупцям і бути надійним тилом державі. Кожна ваша покупка стає цеглинкою масштабної опори для наших військових.

Внесок BROCARD у наближенні Перемоги:

  • перераховано 96 млн грн на підтримку ЗСУ
  • спрямовано 5 млн грн у фонд «Повернися живим» на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО»
  • передано для військових у перші місяці війни 12 тис. одиниць товару на суму 4 млн грн (гелі для душу, шампуні, засоби для гоління, вологі серветки, бальзами для губ)
  • перераховано 261 тис грн у благодійний фонд «Я буду твоїм тилом» в рамках проєкту «Купуй аромат – допомагай дітям», згідно якого весь прибуток від продажу аромату Соул оф Юкреін в мережі BROCARD та інтернет-магазині BROCARD.UA спрямовується на забезпечення потреб дітей, які постраждали внаслідок війни #Вониневинні
197 тис грн у благодійний фонд Я буду твоїм тилом
  • група компаній BROCARD у 2022 році сплатила податків на суму 673 млн грн
  • придбано квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo, набір підсилювачів сигналу й антен для бригади аеророзвідки
  • 25 наших співробітників знаходяться у лавах ЗСУ і боронять країну на найгарячіших напрямках.
  • співробітники регулярно збирають кошти для колег і їхніх близьких, які зараз на службі: на тепловізори, кровозупиняючі турнікети, каски й шоломи, наколінники, термоустілки, на авто й запчастини, зарядні станції тощо.

Перший мільйон гривень було відправлено ще у лютому 2022 року:

Перший мільйон гривень

7 березня 2022 року, коли війська рф намагалися оточити Київ, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, було здійснено одноразовий великий платіж у сумі 30 млн гривень, адже ситуація на фронті ставала напруженою, а волонтерський рух тільки набирав обертів:

30 млн гривень

5 млн гривень перераховано у благодійний фонд «Повернися живим» на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО». «Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії, який вже дев’ятий рік працює задля збереження життя військових та системної протидії ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.

5 млн гривень
5 млн гривень

Не зупиняємося та продовжуємо крок за кроком йти до нашої спільної мети.

Купуючи в магазинах BROCARD, ви наближаєте нашу Перемогу.

Дякуємо за вашу допомогу!

Слава Україні!

Попередня статтяBROCARD у миколаївському ТРЦ City Center відновив роботу!
Наступна статтяСтрашенно красиво: BROCARD Niche Bar відсвяткував Хелловін