Розглядаючи фотографії Гейлі Бібер, Белли Хадід чи Зендеї, здається ніби всі інфлюенсери мають ідеальну шкіру, тож будь-який їхній макіяж виглядає неймовірно. Насправді ж над таким результатом працює команда професіоналів, в арсеналі яких не тільки якісний тональний засіб. Зіркові візажисти знаютьчимало лайфхаків для створення бездоганного полотна з ефектом фотошопу. А як повторити таке в домашніх умовах?
Розповідаємо!
Очищення шкіри перед макіяжем має стати таким же обов’язковий кроком, як миття рук після прогулянки на вулиці. Дуже важливо підібрати засіб для свого типу шкіри, аби він якісно прибирав залишки бруду і себуму, що можуть спровокувати нові недосконалості. Після очищення шкіра буде підготована до наступних кроків і ефективніше поглинатиме догляд.
Макіяж краще лягає на рівну, гладку поверхню. Якщо ми нехтуємо етапом ексфоліації, тональний засіб може підкреслити всі лущення та недосконалості шкіри. Щоб цього уникнути, радимо використовувати скраби або пілінги, які усувають відмерлий шар клітин, вирівнюють колір обличчя й розгладжують шкірний покрив.
Важливим етапом очищення шкіри є тонізація. Це допоможе усунути залишки гелю для вмивання, скрабу, звузити пори та стимулювати кровообіг. Тонер освіжить і посилить ефективність крему, який наноситься одразу після.
Зволожена, розгладжена та сяюча зсередини шкіра – запорука ідеального вигляду і рівномірного тону. Крем створить додатковий шар і захистить обличчя від зовнішніх подразників, живитиме шкіру, сприятиме легшому нанесенню та розтушовуванню тонального засобу.
Прокинувшись зранку і побачивши нові почервоніння, непанікуйте! Кольорова база під макіяж моментально покращить вигляд шкіри: зелена приховає дрібні недоліки, біла додасть сяйва, рожева призначенадля тьмяної шкіри, а персикова ідеально маскує синці під очима.
Звичайні ж праймери згладжують пори, створюють ефект блюру на обличчі, контролюють виділення себуму та подовжують стійкість косметичних засобів, тож макіяж не «попливе» навіть увечері!