Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Ninelle

Ninelle - косметична марка з яскраво вираженим іспанським характером, яка народилася в одному з найкрасивіших міст світу - Барселоні. Стиль марки навіяний красою Середземного моря, чудовою архітектурою Барселони і незвичайним поєднанням кольорів.

У Барселоні розташована науково-дослідна лабораторія INVERSIONES ARTEMISA, фахівці якої разом із групою професійних косметологів і візажистів в 1997 році об'єднали свій досвід і бажання для створення абсолютно нової косметики. INВЕРСІОНЕС ARTEMISA розробляє ексклюзивні, гіпоалергенні, інноваційні формули, на основі яких створюються продукти NINELLE. Експерти лабораторії тісно співпрацюють з постачальниками якісної сировини і професіоналами індустрії краси, щоб поєднавши все найкраще, запропонувати абсолютно нові і максимально ефективні косметичні продукти.

Продукція NINELLE за повним правом вважається безпечною, якісною та ефективною. Власні рецептури і унікальні компоненти, європейська якість, високий вміст натуральних інгредієнтів, гіпоалергенний склад, широкий ексклюзивний асортимент - все це робить бренд NINELLE популярним і успішним.

Читати повністю