Кошик

Купуйте у застосунку BROCARD – отримуйте подарунки!

Конкурс продовжено! З 20 червня по 20 липня купуйте парфуми та косметику в мобільному застосунку BROCARD, знімайте розпаковку і отримайте можливість виграти одну з двох б’юті-коробок, вагою у 20 та 10 кг! Всередині на переможців чекатимуть хіти парфумерії та косметики від культових світових брендів Collistar, Clarins, Payot, Matis, Armand Basi та інших.

BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку BROCARD у застосунку

Подарунковий фонд

1 місце – коробка з 20 кг б’юті-товарів, до якої входять засоби для тіла та обличчя, догляд для волосся, хіти для макіяжу, чоловічий та жіночий догляд, парфумерія.

2 місце – коробка з 10 кг б’юті-товарів, до якої входять засоби для тіла та обличчя, догляд для волосся, хіти для макіяжу, чоловічий та жіночий догляд, парфумерія.


Для участі у конкурсі:

  • - зробіть покупку в мобільному застосунку BROCARD;
  • - зніміть відео розпаковки у форматі Reels;
  • - підпишіться на сторінку @uabrocard;
  • - додайте відео на свою Instagram-сторінку з відміткою @uabrocard;
  • - зареєструйте покупку, заповнивши форму нижче.

Форма реєстрації для участі в конкурсі


Детальні умови конкурсу

Заявки приймаються до 20 липня включно! Зверніть увагу, що відео повинно бути розміщено на сторінці учасника у стрічці чи розділі Reels, а не у сторіз. До підбиття підсумків відео повинно залишатися на сторінці учасника. Зверніть увагу, що на період конкурсу профіль учасника повинен бути відкритим.

Визначення  переможців Конкурсу відбудеться за допомогою журі, до складу якого входять представники компанії ТОВ «Брокард-Україна”. Результати будуть опубліковані протягом семи робочих днів після закінчення прийому заявок на офіційній сторінці BROCARD Ukraine в Instagram.

Конкурс проводиться в межах Законів України з дотриманням чинного законодавства України. Оподаткування подарунків, які отримують  переможці, здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Тому, обов’язкова умова для отримання подарунків - надання  переможцями документів, вказаних в п.8.10 офіційних Правил Конкурсу. Ознайомитись з офіційними правилами Конкурсу можна за посиланням.

BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку
BROCARD у застосунку BROCARD у застосунку