Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Abercrombie&Fitch

Abercrombie & Fitch - легендарний бренд, заснований в 1892 р в Нью-Йорку Девідом Томасом Аберкромбі (David Abercrombie). Спочатку компанія займалася виробництвом верхнього одягу і спорядження найвищої якості для активного відпочинку на свіжому повітрі нью-йоркської еліти.

Сьогодні Abercrombie & Fitch - це один з провідних світових fashion брендів, що нараховує більше 250 флагманських магазинів по всьому світу і більше 13 мільйонів фоловерів в основних соц.мережах.

В асортименті марки представлені лінії одягу для чоловіків, жінок, дітей і колекція ароматів.

Основа стилю одягу від Abercrombie & Fitch - це стиль «преппі» для молодих людей і дівчат 21+, впевнених в собі, вільних, які обирають природну красу, моду і зручність.

Серед клієнтів марки такі знаменитості, як Теодор Рузвельт, Дж. Ф. Кеннеді, Різ Уізерспун, Джессіка Біл, Дженіфер Еністон і багато інших.

У 2016 році бренд запустив нову лінію чоловічого і жіночого аромату FIRST INSTINCT від Abercrombie & Fitch. Джерелом натхнення для нових ароматів послужив момент першої зустрічі, закоханості з першого погляду, коли між молодими людьми спалахує іскра, з якої починається Любов.

Читати повністю