Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Apriori

Британський бренд Apriori створює стильні та елегантні зубні щітки, які хочеться тримати на виду у ванній кімнаті та брати у руки частіше. Місія Apriori проста: перетворити звичайний предмет у вишуканий б’юті-аксесуар та об’єкт бажання.

Марка має власне європейське виробництво. Для створення щіток використовуються лише довговічні та якісні матеріали. При цьому, турбота про навколишнє середовище – частина ДНК Apriori.


Лінійка зубних щіток SLIM від Apriori – доступна розкіш на кожен день, що приносить візуальне та тактильне задоволення під час ритуалу з чищення зубів. Густі щетинки асиметричної форми гарантують ідеальне очищення поверхні зубів.

Бренд Apriori вірить, що краса не повинна шкодити добробуту нашої планети. Завдячуючи  запатентованому дизайну щітки SLIM від Apriori містять на 30% менше пластика, ніж звичайні зубні щітки.

Краса, екологічність, ефективність –три риси SLIM від Apriori, що будуть близькими до всіх поціновувачів бездоганного дизайну, здоров’я зубів та відповідального відношення до природи.

Читати повністю