Кошик

Парфумерний дім ArabesquePerfumes — найінноваційніший на Близькому Сході. Він змінив підхід до традиційних східних ароматів, вдихнувши у них нове життя за допомогою сучасних технологій. Парфумери відійшли від важких удів і створили щось принципово нове, одночасно зберігши східний стиль, що уособлює розкіш і багату культуру Сходу. Проєкт виявився настільки цікавим, що до нього під’єдналися провідні адепти парфумерного мистецтва з усього світу, зокрема директор відомої парфумерної школи «Живодан» (Givaudan).

Над створенням ароматів працювали понад три роки. Було створено унікальні композиції для парфумерних шедеврів Arabesque.

У виробництві використовують лише рідкісні та дорогі матеріали виняткової якості. Всі аромати максимально концентровані та випущені у форматі Extrait De Parfum, об’ємом у 50 мл. Флакони виконані з унікального відполірованого скла з важкою металевою кришкою. Вона підкреслює традиційний арабський архітектурний дизайн і прикрашена арабською каліграфією. Її автор — легендарний художник-каліграфіст Mohammed Hassan Khaleelullah.

Парфумерні творіння поміщені у красиву скриньку. Це скринька зі скарбом, яка відкриває шлях до нових ольфакторних задоволень.

Детальніше
Сортувати:
За Рейтингом
Arabesque perfumes MajestyArabesque perfumesMajestyпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes NaemaArabesque perfumesNaemaпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes BacaraArabesque perfumesBacaraпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes Glory MuskArabesque perfumesGlory Muskпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes Elusive MuskArabesque perfumesElusive Muskпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes PearlArabesque perfumesPearlпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн
Arabesque perfumes KohelArabesque perfumesKohelпарфумований екстракт
Вибір
50 ML
8 316,00 грн