Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Bellefontaine

Заснований у 2006 році, Bellefontaine відкриває всесвіт розкоші антивікового догляду для тих, хто прагне досконалості. На виробництві використовуються натуральні, дорогоцінні компоненти зі Швейцарських Альп й останні відкриття в галузі біотехнологій. Косметичний бренд набуває статусу Royal Luxury, а кожен створений під його маркою продукт стає шедевром спільної творчості вчених, лікарів, художників — і самої природи, чиє найчистіше багатство стало осново їх роботи. Зроблено в Швейцарії.

Пітер Іп, засновник Bellefontaine, жив в Швейцарії понад сорок років і заслужив визнання в косметичному світі, представляючи престижні швейцарські бренди на всьому континенті Азії. Пристрасно заінтригований властивостями традиційних китайських рослин і зачарований багатством флори, що оточувала його в Швейцарії, як істинний провидець, він глибоко занурився у вирішення проблеми, прагнучи підкорити антивіковий Святий Грааль, об'єднавши найдорогоцінніші рослини та їхні рідкісні властивості. У Bellefontaine поєднуються мудрість Сходу і традиції швейцарської косметичної школи.

В основі продуктів Bellefontaine — унікальний комплекс Edelgen®, розроблений командою вчених, фармацевтів, лікарів і косметологів. Edelgen® складається з екстракту квітів Едельвейса в поєднанні з ексклюзивними активними інгредієнтами і ультрасучасними молекулами. Едельвейс — це унікальна рослина, яку збирають тільки в екологічно чистих районах Альп на висоті 1500 метрів над рівнем моря. Edelgen® захищає шкіру від шкідливого впливу сонця, холоду і сухості повітря, одночасно збільшуючи зволоження її верхніх шарів. Він спрямований на затримку процесу старіння.

У всіх засобах Bellefontaine присутні структурована льодовикова вода, витяжки зі стовбурових клітин рослин, що відповідають за регенерацію і допомагають відновити захисні і зволожуючі функції шкіри. Для роботи з віковими змінами до складу включають складні пептиди, які імітують дію ботулотоксину, та ізофлавони Флорентійського ірису, його хімічний склад близький до гормону естрадіолу, який допомагає у виробленні колагену і еластину.

Продукти Bellefontaine — справжня квінтесенція наукових досліджень, гармонія рідкісних компонентів, здобутих з найчистіших природних ресурсів Швейцарії та найпрогресивніші формули.

Детальніше
Moisturizing Essential Treatments
BellefontaineMoisturizing Essential Treatmentsгель для обличчя
Вибір
50 ML
14 560,00 грн10 192,00 грн
Anti-Aging Essential Treatments
BellefontaineAnti-Aging Essential Treatmentsнічний крем
Вибір
50 ML
20 160,00 грн14 112,00 грн
Beauty Essential Treatments
BellefontaineBeauty Essential Treatmentsочищувальний гель
Вибір
120 ML
8 120,00 грн5 684,00 грн
Specific Essential Treatments
BellefontaineSpecific Essential Treatmentsфілер для обличчя
Вибір
1 PCS
24 360,00 грн17 052,00 грн