Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
CNF

CNF Cosmetics Factory — корпорація, заснована в далекому 1995 році, являє два б'юті-бренда: She's lab і The Iceland. Основна мета CNF Cosmetics Factory — кинути виклик косметичним брендам, і з новаторським духом виробляти ефективні косметичні продукти на основі натуральних компонентів.

She's lab — південнокорейський бренд, основна спеціалізація якого — виготовлення масок для зони обличчя та декольте. Також косметологи She's lab виробляють засоби для волосся. Фундамент всіх продуктів — екологічно чиста і натуральна сировина. Вона проходить багатоетапну обробку зі збереженням цінних мікроелементів. Ефективні формули розроблені для різного типу шкіри та повністю безпечні. Гладенька шкіра, здорове волосся — це так легко за допомогою екокосметики She's lab!

The Iceland — бренд-лідер з продажу тканинних масок. Їх виробляють за унікальною технологією з супертонкого й еластичного матеріалу. Упаковка продуктів з додаванням фольги розроблена спеціально для збереження активних речовин. Склад екомасок відрізняється наявністю талої води з Ісландії, живильними екстрактами, істотною дозою гіалуронової кислоти. Пружна шкіра, що світиться красою і здоров'ям ... Спасибі, The Iceland!

Читати повністю