Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Cottage

Panther group була заснована завдяки двом братам — Антуану і Ерве Мадрид, об'єднаних однією метою і любов'ю до індустрії краси. Завдяки їх значному успіху в парфюмерно-косметичному бізнесі вони вирішили вкласти кошти в розвиток Genlis Cosmеtique в 1990, які володіють брендом Cottage, а потім в бренд Institut Arnaud в 1995. Першого серпня 2000 ці дві компанії були об'єднані в Panther Group.
Вибір аромату — головний крок у процесі розробки продукту. Саме тому Cottage працює з кращими парфумерами і прагне знайти оригінальні і природні ноти. А також спеціальним чином створюємо вуаль-шлейф на шкірі. Протягом всього року аромати дарують Вам радість і гарний настрій, дбайливо доглядають за шкірою, наповнюють силою і енергією.
Науково-дослідні розробки вимагають вибору активних інгредієнтів, які відповідають високим вимогам ефективності від сотень потенційних постачальників. Уся сировина, що використовується в продуктах, систематично перевіряється перед виробничим процесом. Всі парабени були усунені з наших продуктів Cottage, щоб бути більш дружніми до Вашої шкіри.
Після того, як затверджена формула з точки зору органолептичної якості, безпечність та ефективність нової формули перевірена. Cottage проводить випробування на безпеку для всіх її продуктів, які перевірені дерматологічним чином. Для кожного найменування продукції створюється досьє токсикологами Eurotox.

Детальніше
HitHomme
CottageHommeгель для душу та шампунь
Вибір
250 ML
179,00 грн
HitBlack Cherry&Pistachio
CottageBlack Cherry&Pistachioмолочко для душу
Вибір
250 ML
168,00 грн
Strawberry&Mint
CottageStrawberry&Mintмолочко для душу
Вибір
250 ML
168,00 грн
NewBlack Cherry&Pistachio
CottageBlack Cherry&Pistachioгель для душу
Вибір
750 ML
378,00 грн