Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Dermedic

Бренд Dermedic™ представлений на ринку більше 15 років і використовує ресурси, досвід і наукові дослідження фармацевтичної компанії Biogened, заснованої в 1949 році.

Dermedic™ — єдиний бренд, всі дермокосметичні продукти якого не містять звичайну воду, а зроблені з використанням гіпотонічної гіпертермальної води з артезіанського джерела, розташованого в Центральній Європі понад 2000 метрів під поверхнею землі. Висока температура під час екстракції, від 65 до 71°C, дає змогу використовувати багатство Землі, зберігаючи при цьому ідеальну мікробіологічну чистоту.

Гіпотонічна (низькомінералізована) природа термальної води Dermedic™ забезпечує максимальне зволоження та мінералізацію шкіри, гіпертермальність забезпечує гідрофільність олій і активів для проникнення в глибинні шари шкіри, посилюючи і подовжуючи терапевтичний ефект.

У продуктах використовується 4 форми гіалуронової кислоти. Різні розміри і, як наслідок, різний вплив на шкіру. Мікрочасточки гіалуронової кислоти та її похідних підвищують ефективність і тривалість дії активів.

Dermedic™ пропонує широкий вибір дермокосметики для повного догляду за шкірою і лікування поширених шкірних проблем обличчя, тіла, волосся і шкіри голови, зокрема: зневоднення, старіння і в’янення шкіри, наслідки впливу навколишнього середовища і радіації всіх видів, запальні захворювання всіх рівнів складнощів (акне, розацеа, купероз, атопічний дерматит, псоріаз та себорейний дерматит), гіперпігментацію всіх типів: постакне, наслідки сонячних опіків, пігментацію шкіри при вагітності, вікові пігментні плями, алопецію та ін.

Гіпоалергенна дермокосметика виробляється в стерильних умовах, клінічно протестована та має сертифікати, що підтверджують її спектр дії. Кожен продукт пройшов клінічні випробування і заснований на запатентованих інноваційних технологіях і косметичних комплексах.

Ми ретельно дотримуємося рекомендацій EADV (Європейська академія дерматології і венерології) по догляду і лікуванню шкіри. З роками Dermedic™ отримав довіру дерматологів, фармацевтів і найвимогливіших споживачів з чутливою шкірою завдяки науковому підходу до продуктів, які не лише виконують багатозадачні функції по догляду, а й усувають першопричину проблем.

Процес виробництва дерматокосметики строго відповідає стандартам GMP, що гарантує найвищу якість та ефективність наших космецевтичних засобів.

Детальніше
Dermedic Redness CalmDermedicRedness Calmміцелярна вода
Вибір
500 ML
299,00 грн209,30 грн
Dermedic CicatopyDermedicCicatopyкрем для обличчя
Вибір
50 G
239,00 грн167,30 грн
Dermedic OilageDermedicOilageсироватка для обличчя
Вибір
30 ML
695,00 грн486,50 грн
Dermedic Regenist Phytohial Ars4DermedicRegenist Phytohial Ars4нічний крем
Вибір
50 G
570,00 грн399,00 грн