Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Eisenberg Paris

EISENBERG — це насамперед людина, Жозе Айзенберг, творець свого власного світу, який поєднує в собі хай-тек, мистецтво і елегантність. Його бренд — це найбільша, безкомпромісна, вічна пристрасть його життя. Створювані ним продукти унікальні та досконалі.
Жозе Айзенберг, людина, що створила Бренд, який прагне до досконалості, захоплений ідеєю краси.
Дослідження Жозе Айзенберга почалися ув Швейцарії і були спрямовані на вивчення комбінованої дії біо-косметичних молекул.
Результатом 15 років випробувань, вивчень і медичних досліджень стало відкриття формули Trio-Moleculaire®, яка відновлює, живить шкіру і насичує її киснем.
Формула Trio-Moleculaire® включена в усі продукти Eisenberg: 3 молекули, які, працюючи одночасно, чудово запобігають і борються зі старінням шкіри там, де це необхідно. Комбінацію 3 молекул доповнюють натуральні компоненти, забезпечуючи ефективність кожного продукту Eisenberg.
Trio-Moleculaire® формула — основа кожного засобу Жозе Айзенберг — дарує воістину чудові та тривалі результати, шкіра стає молодою, здоровою і сяючою!
Формула Trio-Molecular® це не просто "винахід", а наше наукове відкриття, запатентоване Жозе Айзенбергом у всьому світі і ексклюзивно для його Бренда.

Детальніше
Eisenberg Paris I Am
Eisenberg ParisI Amпарфумована вода
Вибір
30 ML
30 ML
3 432,00 грн
HitEisenberg Paris Classic Line
Eisenberg ParisClassic Lineмаска для обличчя та контуру очей
Вибір
75 ML
4 005,00 грн2 803,50 грн
Eisenberg Paris Love Affaire Femme
Eisenberg ParisLove Affaire Femme парфумована вода
Вибір
30 ML
30 ML
3 432,00 грн
Eisenberg Paris Secret I Rose Talisman
Eisenberg ParisSecret I Rose Talisman парфумована вода
Вибір
30 ML
30 ML
5 280,00 грн3 696,00 грн