Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Eisenberg Paris

EISENBERG - це, перш за все, людина, Жозе Айзенберг, творець свого власного світу, який поєднує в собі хай-тек, мистецтво і елегантність. Його бренд - це найбільша, безкомпромісна, вічна пристрасть його життя. Створювані ним продукти унікальні і досконалі.
Жозе Айзенберг, людина, що створила Марку, який прагне до досконалості, захоплений ідеєю краси.
Дослідження Жозе Айзенберга почалися в Швейцарії і були спрямовані на вивчення комбінованої дії біо-косметичних молекул.
Результатом 15 літніх випробувань, вивчень і медичних досліджень стало відкриття формули Trio-Moleculaire®, яка відновлює, живить шкіру і насичує її киснем.
Формула Trio - Molecular® включена в усі продукти Eisenberg: 3 молекули, які, працюючи одночасно, чудово запобігають і борються зі старінням шкіри там, де це необхідно. Комбінацію 3 молекул доповнюють натуральні інгредієнти, забезпечуючи ефективність кожного продукту Eisenberg.
Trio-Moleculaire® формула - основа кожного засобу Жозе Айзенберг - дарує воістину чудові і тривалі результати, шкіра стає молодою, здоровою і сяючою!
Формула Trio-Molecular® це не просто "винахід", а наше наукове відкриття, запатентоване Жозе Айзенбергом у всьому світі і ексклюзивно для його Бренда.

Читати повністю