Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Escentric Molecules

Escentric Molecules зобов'язана своїм існуванням молекулі, яка не існує в природі. Iso E Super була створена в лабораторії в IFF в 1973 році. Вона залишалась невідомою за межами світу парфумерії до запуску Escentric Molecules, хоча її невловима присутність коливається у відносно низьких концентраціях на тлі багатьох ароматів як для чоловіків, так і для жінок. Серед парфумерів молекула цінується за оксамитовий, коконний ефект.

Коли парфумер Геза Шоен вперше відчув запах Iso E Super щось перемкнулось. «Я зрозумів, що спільна риса всіх ароматів, які мені подобаються, полягає в тому, що вони містять велику дозу Iso E Super, дуже незвичайний інгредієнт. Його ніколи не буває занадто багато. Один подих, і вам потрібен весь флакон. Це схоже на наркотик».

Парфумер Геза Шоен має репутацію бунтівника в світі ароматів.

Саме в Лондоні, в 2006 році, він запустив Escentric Molecules: часто званий «Анти-ароматичним парфумерним брендом», Escentric Molecules перевершив всі очікування, ставши справжнім успіхом.

З моменту запуску в 2006 році Escentric Molecules був феноменом. Шоен продовжив колекцію з трьох ароматів 01, 02 і 03 в 2017 році четвертим парфумом Escentric Molecules 04. Родзинками кожного парфуму є рідкісні молекули, які володіють сяйвом і глибиною характеру.

Читати повністю