Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Esteban

Невтомний мандрівник Жан Макс Естебан дуже любив розповідати історію про те, як компанія, що носить його ім'я, з'явилася завдяки любові з першого погляду. Авіатор, який прагне до відкриттів і юна художниця, любляча аромати ... Щоб завоювати її серце, він створював вигадливі різьблені фігурки, на які наносив вишукані аромати. Він хотів розділити з нею свої емоції і відкрити їй безкрайню красу світу з висоти пташиного польоту.

Після своєї подорожі в Африку, пара створила колекцію Teck & Tonka: деревно-пряні композиції огортали своїх шанувальників диханням Африки, нагадуючи про червоний сухий грунт, запорошених дорогах і безкраїх просторах, дерев'яних будинках, пропахлих прянощами.

Їх подальша історія засвідчує низкою доленосних зустрічей і знайомств. Так, завдяки подрузі-стиліста Примроз Бордье, яку називали королевою кольору, перші колекції знайшли неповторний дизайн і надихнули пару на створення нових ліній.

З плином часу компанія створила власне бачення мистецтва парфумерії. Розправляючи крила, вона продовжувала радувати своїх шанувальників вишуканими запашними аксесуарами, які не тільки радували око, а й дарували насолоду всім почуттям. Кожне їх нове творіння було пройняте історією, наділене власною душею і буяло спогадами.

Зараз, через 35 років, компанія Estéban продовжує створювати неповторні аромати, що стають для своїх власників здійсненним бажанням, жаданим даром ... Як хороші друзі, вони роблять наше життя і будинки прекрасніше.

Читати повністю