Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Esteban

Невтомний мандрівник Жан Макс Естебан дуже любив розповідати історію про те, як компанія, що носить його ім'я, з'явилася завдяки любові з першого погляду. Авіатор, який прагне до відкриттів, і юна художниця, палка шанувальниця ароматів... Щоб завоювати її серце, він створював вигадливі різьблені фігурки, на які наносив вишукані аромати. Він хотів розділити з нею свої емоції та відкрити їй безкрайню красу світу з висоти пташиного польоту.

Після своєї подорожі в Африку пара створила колекцію Teck & Tonka: деревно-пряні композиції огортали своїх шанувальників диханням Африки, нагадуючи про червоний сухий грунт, запорошені дороги і безкраї простори, дерев'яних будинки, пропахлі прянощами.

Їхня подальша історія засвідчує низкою доленосних зустрічей і знайомств. Так, завдяки подрузі-стилістци Примроз Бордье, яку називали королевою кольору, перші колекції знайшли неповторний дизайн і надихнули пару на створення нових ліній.

З плином часу компанія створила власне бачення мистецтва парфумерії. Розправляючи крила, вона продовжувала радувати своїх шанувальників вишуканими запашними аксесуарами, які не лише радували око, а й дарували насолоду всім почуттям. Кожне їх нове творіння було пройняте історією, наділене власною душею і буяло спогадами.

Зараз, через 35 років, компанія Estéban продовжує створювати неповторні аромати, що стають для своїх власників здійсненним бажанням, жаданим даром... Як хороші друзі, вони роблять наше життя і домівки прекрасніше.

Детальніше
Esteban Terre D'Agrumes
EstebanTerre D'Agrumesпарфумований дифузор
Вибір
75 ML
1 526,00 грн1 068,20 грн
Esteban Ylang Ylang
EstebanYlang Ylangпарфумована свічка
Вибір
170 G
1 388,00 грн971,60 грн
Esteban Reve Blanc
EstebanReve Blancпарфумована свічка
Вибір
170 G
1 388,00 грн971,60 грн
Esteban Fig Tree&Tonka
EstebanFig Tree&Tonkaпарфумована свічка
Вибір
170 G
1 346,00 грн942,20 грн