Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Etat Libre d'Orange

Ми з гордістю заявляємо про народження Etat Libre d'Orange, «вільної Оранжевої Республіки», території спокуси, вседозволеності і та бунтарства! Аромати, які вийшли за межі «брендової» парфумерної промисловості, аромати, які звільнилися від умовностей та традицій! Маючи повну творчу свободу, парфумери бренду Etat Libre d'Orange втілюють свої фантазії у створенні ароматів, які кидають виклик, провокують, змушують хвилюватися. У них міститься дух непокори, пристрасті, енергії, всепоглинаючої ніжності і сексуальності, витоки справжньої нішевої парфумерії.

Надавши своїм «художникам», творцям парфумерів повну свободу, Etat Libre d'Orange вітає споживача, котрий відмовляється пристосовуватися, поважає духи у якості інструмента спокуси. Ми вітаємо тих, хто хоче висловити свою неповторну індивідуальність, одягнувши винятковий та незвичайний аромат.

Віддаючи найбільш рідкісну сировину у руки пристрасних та привілейованих майстрів, Etat Libre d'Orange уникає помилок стандартних ароматів та анонімних користувачів, полегшує зустріч істинного аромату з його майбутніми власниками. Коли майстерність і творчість мають пріоритет над промисловістю та маркетингом, світ духів і його прибічники стають свідками невеликої революції.
Роблячи акцент на ароматі, Etat Libre d'Orange позбавився показної упаковки на користь простоти та елегантності. Чистота та однорідність наших флаконів створюють цілу галерею інновацій для тих, хто більше стурбований оригінальністю аромату ніж претензійною фанфарою.

Etat Libre d'Orange просуває творчість через силу навіювання. Теми ароматів пропонуються творцям, які потім імпровізують відповідно до своїх примх та смаків. Ми слідуємо простому принципу – більш гнучкі теми приведуть до більш гнучких продуктів. Наша мета полягає не в тому, щоб шокувати заради епатажу, а спровокувати почуття з нетрадиційною свіжістю та підбурювати задоволення.

Аромати Etat Libre d'Orange – заклик до відкриття самого себе, пізнання та одкровення. Це аромати, які розкривають секрети, приховані пристрасті, одержимість, сексуальність та бажання. Це духи для зухвалих та сміливих, які носять свої інтимні бажання та їхній аромат як другу шкіру, як виклик.

Читати повністю