Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Evody

Evody Parfums — представник селективних брендів на ринку високої парфумерії.Після 30-ти років маркетингової роботи у світі парфумерії автор торгового бренду Режин Друан вирішила створити власну парфумерну лінію Evody Parfums. Їй допомагала дочка Серін, яка, варто відзначити, є одним із найкращих спеціалістів з нішевої парфумерії та керує власним навчальним центром, який спеціалізується саме на ексклюзивних ароматах. До розробки ароматів Evody Parfums був також долучений талановитий парфумер Aglae Nicolas.

Вперше широкому загалу лінію Evody Parfums презентували у 2008 році. Вона включала 6 ароматів. Через 2 роки, у 2010 році бренд представив новий аромат "Cuir Blanc", а ще через рік вже можна було придбати парфумовану воду Evody Parfums “Musc Intense”.

Що ж таке Evody?

Як стверджує засновниця, назву бренду вона запозичила від дерева L’Evodia. Його назва перекладається як «дерево тисячі квітів». Це, на думку автора, має символізувати поєднання вишуканого аромату з красою без вад.
Бездоганність лінії ароматів підкреслює і те, що для виготовлення композицій використовуються ретельно відібрані компоненти та сировина екстра класу. Самі парфумерні композиції є дуже концентрованими, що додає їм шик багатства та недосяжної витонченості.

Читати повністю