Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Ga-De

Danya Cosmetics ltd динамічна, молода компанія, яка була заснована паном М. Бенсасоном в 1985 році. З дня її заснування компанія зайняла лідируючі позиції на ринку. Danya Cosmetics ltd по праву вважається виробником високоякісної декоративної косметики GA-DE. Особливий акцент в діяльності компанії ставиться на новаторство, прагнення відповідати високим стандартам і пошук нових ринків.

Новаторство і творчий підхід є основними якостями нашої компанії.

Ми постійно вкладаємо великі кошти в поліпшення нашої продукції і в розробку нових товарів.

Продукція компанії під торговою маркою GA-DE в перекладі з івриту означає дорогоцінний камінь Нефрит, відомий як «райський камінь». Нефрит, сприяє розвитку кмітливості і творчого потенціалу.

Виробниче підприємство знаходиться в м. Нетанії на північ від Тель Авіву (Ізраїль). Величезну увагу компанія приділяє впровадженню сучасних досягнень та інноваційних розробок косметичної промисловості. Якість її декоративної косметики є результатом передових виробничих процесів і технологій

Сміливі нові ідеї перетворюються в сучасну високоякісну продукцію. Компанія прихильна найвищим міжнародним стандартам якості, приділяє максимальну увагу якості виробництва, розробок і тестування продукції. Висока якість забезпечує високий престиж нашої продукції.

Віримо, що краса - це гармонія тіла і духу ...

Поєднуючи в собі різноманітність напрямків, таких як консерватизм і класика, модернізм і сучасні тенденції, наша компанія створює абсолютно нове інноваційне творіння.

Головна мета полягає в тому, щоб запропонувати продукт високої якості, обрамлений стильним дизайном.

Ми віримо - краса це натхнення ...

Читати повністю