Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Geodesis

Концепція лінії ароматів французького сімейного бренда Geodesis:

Аромат — перше, що розбурхує наші органи чуття, коли ми заходимо в будинок, салон або магазин. Він навіює спогади про приємні моменти, стимулює уяву, повертає до значимих подій. Запах здатний пробудити цілі історії, що ховаються в пам’яті.

Засновники бренда — Норберт Хіблот з дружиною.

У 1996 році вони надихнулися ідеєю подорожі в пошуках ароматів і вперше випустили свічки, аромадифузори і спреї з натуральними моноаромати. Кожен з них викликає асоціації з тонкими пахощами квітів і фруктів певного регіону планети.

Каталог Geodesis об’єднує ароматичну продукцію різного формату:

  • аромасвічки (час горіння 25, 40 годин);
  • дифузори з очеретяними паличками. До 2-х місяців приємних ароматів різної насиченості (чим більше паличок, тим вище концентрація ароматичних речовин в повітрі);
  • змінні рефіли;
  • спреї, яких вистачає на 650 розбризкувань. Справжні парфуми для будинку або авто.

Продукція Geodesis вже 25 років славиться високою якістю, тонким ароматом і цікавими напрацюваннями в індустрії аромазасобів для дому та комерційних приміщень. У складі свічок є масло кокосового горіха й олія абрикосової кісточки.

Аромапродукція Geodesis виготовляється у Франції та Іспанії. Відповідає суворим стандартам і вимогам Міжнародної парфумерної асоціації IFRA.

Читати повністю