Good Water

Good Water

Good Water — це альтернатива класичній і традиційній парфумерії. Коли ми спостерігаємо еволюцію світу, нашого способу життя і споживання, ми розуміємо, що люди загалом вимогливіші, інформованіші, ніж у минулому. Вони хочуть іншої моделі життя.

Споживачі все частіше шукають натуральні косметичні продукти та їжу. Вони звертають увагу на склад формул. Вони все більше використовують ефірну олію для самолікування, триває пошук первотворності.

Ми спробували змінити ситуацію, думаючи про можливі рішення на майбутнє у парфумерному секторі. Виникла ідея розробити парфуми, у співпраці з лабораторією і парфумерами, на водній основі (без спирту та формальдегіду).

Основна проблема полягала в тому, щоб досягти успіху в змішуванні висококонцентрованої олії та води, і водночас отримати стійкий аромат, тому що вода й олія не змішуються природно. Ми протестували та проаналізували всі аромати на ринку на водній основі, і виявилося, що вони липкі за текстурою і тримаються не більш ніж 1-2 години.

Щоб змішати воду й олію, ми маємо використовувати солюбілізатор (розчинник + стабілізатор), але проблема в тому, що аромат стає липким, коли ви хочете отримати високу концентрацію.

Ми знайшли рішення, тісно співпрацюючи з виробниками сировини, парфумерами, лабораторією і виробничим підприємством. Це стало ключем до успіху.

Ідея полягала в тому, щоб створити екологічно чистий, автентичний, безгазовий аромат без спирту, парфуми нового покоління, з водою, повітрям і запашником.

Інноваційна композиція Good Water має концентрацію аромату 20% у воді, що робить її унікальною і стійкою: 8-9 годин на шкірі та 2 дні на одязі.

Матеріал флакона алюміній — один із небагатьох матеріалів, які можна переробляти та використовувати повторно декілька разів. Він легкий, ви можете брати його з собою усюди, не боячись розбити.

Детальніше
Good Water WynwoodGood WaterWynwoodпарфумована вода
Вибір
100 ML
2 299,00 грн1 494,40 грн
Good Water Coral GablesGood WaterCoral Gablesпарфумована вода
Вибір
100 ML
2 299,00 грн1 494,40 грн
Good Water Boca RatonGood WaterBoca Ratonпарфумована вода
Вибір
100 ML
2 299,00 грн1 494,40 грн
Good Water Star IslandGood WaterStar Islandпарфумована вода
Вибір
100 ML
2 299,00 грн1 494,40 грн
Тимчасово немає в наявності