Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Goshen

Goshen – корейський бренд із виробництва косметичних продуктів. Понад 25 років експерти розробляють унікальні формули та використовують новаторські технології. Виробник прагне стати найкращим експортером корейської косметики в світі. Мета бренда – задовольнити потреби кожного покупця і регулярно удосконалювати склади б'юті-продутов. Дизайн засобів для догляду за обличчям і тілом також заслуговує на окрему увагу. Це щось схоже з примітивізмом: максимально спрощений сюжет і яскравість зображення.

Goshen об'єднує 10 корейських косметичних брендів:

  • Ponybrown Plus – бренд-експерт із виробництва тканинних масок для обличчя.
  • Purenskin – виробник косметичних засобів для чутливої ​​шкіри. Філософія брендф ґрунтується на істинному прояві природи, чистої та наповненої життєвою силою. Це прагнення до досконалої краси.
  • ShionLe – б'юті-продукти для догляду за шкірою дають змогу бути природною і насолоджуватися здоровою шкірою.
  • SkinPastel – це бренд, що втілює цінності, прагнення й інтереси своїх клієнтів у реальність. Різноманітні продукти обдаровують шкіру сяйвом і насичують енергією.
  • Aquvo – виробник оригінальних масок для обличчя. Більшість його продуктів спрямовані на гіперзволоження шкірного покриву. Це пояснюється тим, що у шкіри азіатів є схильність до трансепідермальної втрати вологи. Через це косметологи бренда вирішили боротися з цією проблемою і виробляти мегазволожувальні б'юті-засоби. Це читається і в назві бренда! Вона походить від поєднань слів: aqua – вода і avoir – містити.
  • Baviphat – бренд завоював успіх завдяки оригінальному і яскравому дизайну продуктів. Флакони цілком відповідають фрукту або овочу, екстракт якого є в складі. Аромати, що хвилюють, і приємні текстури мають багатий склад із натуральними інгредієнтами.
  • Candy O'Lady – бренд, створений фахівцями в галузі медицини. Ефективність та безпечність всіх засобів підтверджена медичними дослідженнями.
  • Forencos – бренд виробляє ефективні засоби для посилення природної краси та здорового сяйва шкірного покриву. Вони підходять для людей із чутливою шкірою і вирізняються приємною консистенцією.
  • L'avore – засоби, натхненні природою. Вони розроблені для відновлення і зцілення епідермісу.

Papa Recipe – бренд, заснований чоловіком, донька якого народилася з атопією. Її шкіра реагувала на всі мийні компоненти та засоби для догляду за шкірою. Тоді тато захотів допомогти всім людям, що страждають на атопічний дерматит. У перекладі означає «татів рецепт». Всі косметичні продукти засновані на екстрактах фруктів, овочів і трав, які допомагають у разі такої проблеми. Зараз вже виходять нові б'юті-засоби для посилення сяйва, живлення шкіри.

Успішна колаборація принесла новизну в життя нових брендів. Завдяки об'єднанню з Goshen молоді виробники підвищили свою впізнаваність і мають змогу досягти своєї мети – тішити покупців ефективною косметикою. Співпраця Goshen з іншими брендами – щось більше, аніж частина маркетингової стратегії. Передусім, це можливість подарувати щастя мільйонам жінок у всіх куточках світу.

Детальніше
Goshen Skinpastel
GoshenSkinpastelочищувальна піна
Вибір
150 ML
389,00 грн272,30 грн
Goshen Skinpastel Soft Milk
GoshenSkinpastel Soft Milkгель для душу
Вибір
500 ML
599,00 грн419,30 грн
Goshen Skinpastel Egg Mild Soothing
GoshenSkinpastel Egg Mild Soothingкрем для рук
Вибір
60 ML
139,00 грн97,30 грн
Goshen Skinpastel Gold Snai
GoshenSkinpastel Gold Snaiочищувальна піна
Вибір
150 ML
344,00 грн240,80 грн