Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик

Great Pretenders

Дівчата, як відомо, дорослішають швидше, ніж хлопчики. Чим старшою стає юна красуня, тим частіше вона задивляється на набори прикрас своєї мами. Починає приміряти на себе її сережки, намиста, кільця й інші аксесуари. Це відбувається тому, що дівчинці хочеться стати оригінальніше, підкреслити свій образ. І це нормально, що вона намагається бути красивою та йти за модою.

Бренд Great Pretenders може запропонувати юній модниці унікальні дитячі прикраси: кільця, намиста, браслети, обручі для волосся.

Дитяча біжутерія Great Pretenders підходить для дівчаток віком від 3 років і старше. Для формування індивідуального смаку і стилю ці прикраси стануть ідеальним варіантом. Оригінальні браслети для двох можна розділити між собою і найкращою подругою.

Експерти бренда використовують екологічно чисті і гіпоалергенні матеріали для виготовлення своїх виробів, а всі деталі досить міцно з’єднані між собою.

Підбирайте аксесуари разом із дитиною, підказуйте дівчинці, як правильно і гармонійно поєднувати між собою різні прикраси, щоб мати привабливий вигляд.

Кожна нова прикраса Great Pretenders — це різноманітність в образі маленької модниці!

Читати повністю