Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Idenel

SR biotek - це південно-корейська лабораторія нового покоління заснована в 2005 році за завданням університету охорони здоров'я Сеула. Лабораторія спрямована на проведення науково-дослідних проектів з вивчення проблем старіння шкіри. В результаті 5 річної роботи була знайдена ідеальна формула, що уповільнює і запобігає старінню шкіри.

У створенні продуктів IDENEL використовуються провідні світові біотехнології для виробництва унікальних пілінгових рішень, особливих продуктів для відновлення та омолодження шкіри на основі розчиняються мікроголок, амінокислот та пептидів. Лабораторія створює високоякісні, унікальні та ефективні продукти із застосуванням нанотехнологій та розчиних мікроструктур.

Філософія компанії SR biotek заснована на тому, що всі її енергія та бізнес можливості повинні бути присвячені своїм клієнтам. У цю глобальну епоху ми прагнемо реалізувати мрії та цілі наших клієнтів, зберегти красу і молодість Вашої шкіри.

Ми спрямовуємо наші зусилля по проведенню науково-дослідних проектів на вищому рівні та надаємо продукцію найвищої якості для досягнення нашої мети - стати лідером в сфері охорони здоров'я шкіри. Ми працюємо, щоб перевершити очікування наших клієнтів.

Читати повністю