Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Isehan

ISEHAN є однією з найстаріших і найпопулярніших  косметичних корпорацій Японії.

Її історія бере початок в 1825 році, коли Хануемон Савадов зайнявся виробництвом помади, традиційного продукту декоративної косметики японських жінок.

В основу створення червоної помади, яка носить назву «Бені», ввійшли старовинні рецепти і унікальні компоненти такі, як витяжка з пелюсток квітки Саніфлори. Відправившись в далеке плавання з купцями від берегів рідного Нілу, ця квітка,  пройшовши Шовковий Шлях і досягнувши берегів Японії, розцвіла червоним кольором на губах японських красунь.

Формула помади «Бені», запропонована ISEHAN, унікальна. Потрібно декілька крапель води і пензлик, щоб цей смарагдово-зеленого кольору продукт, набув червоного відтінку, одного з найпривабливіших і улюбленіших жінками всього світу.

Успіх помади «Бені» був настільки великий, що ISEHAN стає постачальником декоративної косметики для японської імператорської сім'ї епохи Мейдзі (1868 -1912).

Зростаюча популярність продукції ISEHAN призводить до розширення асортименту. З часом, марка пропонує своїм прихильницям не тільки великий вибір декоративної косметики, але і засоби по догляду за шкірою.

У XXI столітті ISEHAN - це японська корпорація, яка об'єднує кілька напрямків, які враховують потреби різних вікових груп, смаків і найменших змін модного світу.

В наші дні ISEHAN, як і раніше, керується такими принципами, як використання натуральних інгредієнтів і старовинної рецептури. Їх доповнюють новаторські ідеї та інноваційні технології.

Кожен продукт ISEHAN - це результат кропітких досліджень, які проводяться в науково-технічних лабораторіях. Виробництво продукції ISEHAN зосереджено виключно в Японії. Ця країна вимагає одні з найвищих в світі стандарти якості. Підробка продукції ISEHAN виключається, оскільки косметичні формули зберігаються в найсуворішій таємниці.

Цінова політика ISEHAN варіюється в залежності від можливостей різних груп споживачів і є, в більшості пропозицій різноманітного асортименту, демократичною.

Ефективність дії засобів по догляду ISEHAN підтверджується династіями прихильниць, які переконалися в її результативності.

Детальніше
Medicated
IsehanMedicatedкрем для рук
Вибір
30 G
30 G
290,00 грн197,20 грн
Kiss Me Ferme
IsehanKiss Me Fermeпомада для губ
Вибір
3.8 G
option.value 09 Natural Orange
450,00 грн351,00 грн
Kiss Me Ferme
IsehanKiss Me Fermeпомада для губ
Вибір
2.2 G
option.value 02
520,00 грн
Medicated
IsehanMedicatedбальзам для губ
Вибір
2.8 G
390,00 грн237,90 грн