Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
John Varvatos

Історія бренду John Varvatos почала відлік порівняно нещодавно - з 2000 року. Відкриттю власного модного будинку передувала довга робота Джона Варватос з іменитими дизайнерами Ральфом Лореном і Кельвіном Кляйном.

Закінчивши Allen Park High School в Детройт, обдарований юнак, який любив малювати з дитинства, потрапив в студію Ralph Lauren в 1983 році. Оцінивши ескізи Джона Варватос гідно, Ральф Лорен запропонував йому роботу над лінією чоловічого одягу Polo Ralph Lauren. До сих пір Варватос вважає Лорена своїм учителем, відзначаючи в інтерв'ю його значущу роль в становленні своєї дизайнерської кар'єри.

Починаючи з 1990 року, протягом п'яти років, Джон Варватос очолював лінію чоловічого одягу в модному будинку Calvin Klein. Наступні п'ять років дизайнер провів на посту віце-президента департаменту чоловічого одягу Ralph Lauren.

У 2000 році відчувши власну силу і дозрівши для сольної кар'єри, Варватос створив дебютну колекцію під власним брендом John Varvatos. Дебют був настільки успішним, що колекція отримала приз від «Ради модних дизайнерів Америки». Значно розширити асортимент продукції дому моди John Varvatos вдалося після того, як його викупила Nautica Enterprises, що спричинило за собою перетворення і народження компанії «John Varvatos Enterprises, Inc.», яку Варватос і очолив, зайнявши посаду генерального директора і президента.

Дизайнер тричі удостоювався нагороди American Fashion Award за кращу колекцію чоловічого одягу (червень 2000), як кращий дизайнер чоловічого одягу року (червень 2001 і июнь 2005), а в 2007 році отримав звання «Дизайнер року» за версією GQ.

Сьогодні бренд John Varvatos представляє лінію одягу для юних духом модників, статусне взуття, сумки, пояси, окуляри, годинники і завершують цей образ, звичайно ж, незабутні, розкішні і стильні, класично чоловічі аромати John Varvatos.

Читати повністю