Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Kocostar

Kocostar - всесвітньо відомий корейський бренд, в асортименті якого представлені тканинні маски для догляду від коренів волосся - до кінчиків пальців. Їх унікальність полягає в інноваційному складі і тканині з найтонших волокон евкаліптового дерева. До складу масок входять високоякісні природні компоненти, сприятливі навіть для чутливої шкіри. В процесі виробництва масок Kocostar використані передові досягнення косметології та фітотерапії.

Тканинні маски Kocostar - це експрес-засоби, які можуть застосовуватися як вдома, так і в поїздці. Продукція Kocostar здатна замінити повноцінний салонний догляд, роблячи волосся - шовковистим, а шкіру – молодою.

На сьогоднішній день маски Kocostar продаються в найвідоміших магазинах косметики і фешн-індустрії, розкішних готелях, салонах краси та SPA в більш ніж 20 країнах світу, включаючи Європу і Америку. Продукція Kocostar продається в більш ніж 1000 магазинів по всьому світу, серед них: SEPHORA (Австралія, Сінгапур, Малайзія), laRinascente (Італія), ASOS (Великобританія), Urban Outfitters (США, Канада, Німеччина, Великобританія, Франція, Іспанія), Antropologie (США, Канада, Великобританія).

Читати повністю