Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
La Fare 1789

Органічний догляд з Провансу: La Fare 1789

Натхненням для створення бренда La Fare 1789 стала чистота та природна краса Провансу, романтичного регіону на півдні Франції. Бренд був створений для того, щоб розповісти всьому світу про гори Провансу, чисту воду, широкі поля з ароматними квітами та романтичну ауру навколо нього.

Формули продуктів, що мають розкішні текстури та натуральні аромати, засновані на екстрактах і маслах ендемічних рослин Провансу, а також інших високоефективних рослинних компонентах. Лінії догляду представлені засобами для шкіри обличчя і тіла та волосся. Серед інгредієнтів – олії та екстракти ендемічних рослин Провансу: екстракти едельвейсу, розмарину та календули, олії оливи, лаванди та солодкого мигдалю, мед; серед інших рослинних інгредієнтів: алое вера, олія ши, олії макадамії та кокосу, екстракти водоростей та зеленого чаю, жожоба.

Продукти розробляються у власній лабораторії висококваліфікованою командою фахівців. Компанія з пристрастю відноситься до захисту навколишнього середовища, тому вся упаковка продуктів підлягає переробці, а для виробництва використовується енергія з відновлюваних джерел.

Всі продукти мають сертифікацію EcoCert і BIO, а сама компанія La Fare SAS входить до спілки 1% for the Planet.

100% зроблено у Франції.

Читати повністю