Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Lovea

Французький бренд Lovea (Лювеа) з'явився на світ в 1994 році. Бренд спеціалізується на виготовленні засобів по догляду за обличчям, тілом та волоссям. Філософія марки зберегти якість, залишаючи при цьому доступну ціну, дозволила вмить завоювати популярність на внутрішньому ринку. Основним інгредієнтом в засобах було вирішено використовувати таїтянське масло моної, яке має природний захист від сонця і володіє зволожуючою і відновлюючою дією.

У 2008 році головний офіс і виробничі лінії переїжджають в Ревель, місто в французькому регіоні Південної-Піренеї, де почався новий етап в історії марки і перехід зі "звичайних" формул Lovea на органічні, шляхом позбавлення від синтетичних компонентів з ухилом в натуральні, без втрати ефективності. Крім того, асортимент марки поповнюється новими засобами: органічними кремами і натуральними глиняними масками. Серед одних з найпопулярніших продуктів даної серії варто відзначити сухе сонцезахисне масло без парабенів з SPF50. Воно викликало справжній фурор. А його реалізація в сезон літньої спеки принесли компанії прибуток в 15 мільйонів євро.
До свого 20 річчя в 2014 Lovea складається на більш ніж 90% з натуральних інгредієнтів, не містить парабенів, силікону, феноксіетанолу, ПЕГ і синтетичних ароматів. Продукти, сертифіковані компанією Ecocert і марковані компанією Cosmebio. Упаковка продукції підлягає переробці, а засоби не тестуються на тваринах.

2018 році бренд переходить у володіння компанії La Phoceenne de Cosmetique, відомої своїм брендом Le Petit Olivier, багаторічні знання і досвід двох брендів дозволяє створити комплексний ефективний догляд за шкірою за доступною ціною.

Читати повністю