Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Mavala

Компанія MAVALA International S.A була заснована в 1958 році в Швейцарії пані Мадлен Ван Ландегем, від початкових букв імені якої і було утворено назву марки «MAVALA».

У 1951 році пані Мадлен Ван Ландегем, співробітник наукової медичної лабораторії, задумалася над створенням засобу яке змогло б проникнути всередину нігтьової пластини і зміцнити її зсередини. В результаті наукових досліджень, спонсором яких виступив англійський офіцер, що став згодом чоловіком Мадлен Ван Ландеген, була винайдена сироватка для зміцнення нігтів зсередини «MAVALA Scientifique Науковий».

Революційна сироватка для зміцнення слабких і тонких нігтів з унікальною формулою проникала всередину нігтя і «склеювала» між собою три шари кератину, з якого складається нігтьова пластина, зміцнюючи її зсередини. Після семи років тестування апробацій препарат з'явився у вільному продажі.

І тепер, через 50 років після появи, «MAVALA Scientifique Науковий підхід» не має аналогів і відомий в усьому світі! У 1964 на ринку з'явився новий хіт від MAVALA - кольорові лаки «Mini Colours».

З 1967 року асортимент компанії активно розширювався, і була запущена лінія засобів для догляду за областю навколо очей і за віями «MAVALA Eye -lite Чарівний погляд».

У 1986 році MAVALA запропонувала спеціальну програму по догляду за шкірою рук, що включає широкій вибір спеціальних засобів. Дана «Швейцарська програма по догляду за руками» також отримала всесвітнє визнання.

1989 рік був появою знаменитого символу марки - триколора MAVALA - «білий золотий - червоний» - стилізована жіноча рука і сіра смуга по низу упаковки з написом «MAVALA Switzerland».

2016 Упевнені в багатстві Швейцарської природи і можливості нових технологій, MAVALA створила лінію по догляду за обличчям SWISS SKIN SOLUTION. Це новий підхід до догляду за шкірою, що поєднує силу альпійської природи і наукову косметологію. Всі засоби розроблені у власній лабораторії MAVALA з використанням передових технологій і експертного досвіду фахівців лабораторії, закоханих у красу. Сьогодні ми з гордістю представляємо цю експертну лінію по догляду за обличчям і її незаперечні переваги.

Детальніше
Mavala Eye Care
MavalaEye Careсироватка для вій та брів
Вибір
10 ML
498,00 грн348,60 грн
Mavala Accessories
MavalaAccessoriesкосметичка
Вибір
1 PCS
348,00 грн
Mavala Mascara Creamy
MavalaMascara Creamyтуш для вій
Вибір
10 ML
Відтінок 24 Vert Irise
613,00 грн
Mavala Super Base
MavalaSuper Baseбазове покриття для нігтів
Вибір
5 ML
246,00 грн