Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
Miriam Quevedo

Міріам Кеведо відкрила для себе світ краси ще будучи молодою дівчиною, коли вона працювала в фітотерапевтичних аптеках своєї матері в Барселоні, Іспанія. Саме там виникла пристрасть всього її життя - змішувати натуральні інгредієнти з метою відкрити найпотаємніші природні секрети краси.
У 2005 році разом зі своїм чоловіком, власником косметичної лабораторії і науково-дослідного центру з більш ніж 35-річним досвідом у виробництві косметики, вони заснували свій бренд. Він пообіцяв їй, що це станеться, ще коли вони були підлітками. Його єдиною умовою було, що назвою бренду стане її ім'я.
Їх місія полягала в об'єднанні її знань про природні, цінні і рідкісні активні інгредієнти з новітніми науковими інноваціями для створення лінії косметики, яка була б в авангарді світу догляду за шкірою і волоссям.
Сьогодні Miriam Quevedo - це бренд, який отримав безліч нагород і є важливим гравцем на ринку антивікових засобів, що перевершили рівень сучасної косметики в розробці цілого спектра засобів, від цінних змоложуючих до дермо - косметичних.
Володіючи авторитетними знаннями в питаннях догляду за шкірою, Miriam Quevedo стала компанією - піонером в розробці інтенсивної антивікової косметики для волосся з використанням інгредієнтів і технологій,що відповідають найвищим вимогам, як для догляду за волоссям, так і за шкірою голови, яка досягла в цій області виняткових результатів.

Детальніше
Extreme Caviar
Miriam QuevedoExtreme Caviarкондиціонер
Вибір
250 ML
1 497,00 грн
Platinum&Diamonds
Miriam QuevedoPlatinum&Diamondsшампунь
Вибір
250 ML
250 ML
1 729,00 грн
Extreme Caviar
Miriam QuevedoExtreme Caviarмаска для волосся
Вибір
250 ML
1 758,00 грн
Extreme Caviar
Miriam QuevedoExtreme Caviarмаска для шкіри голови
Вибір
250 ML
1 758,00 грн