Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Missoni

Missoni - один з найвідоміших і визнаних брендів у світі - підкорив своїм естетичним підходом і інноваційними техніками, які назавжди змінили традицію трикотажу.

Стиль Missoni - це результат роботи творчого дуету. Тай і Розіта вирішують почати спільну діяльність з виробництва трикотажу і в 60-х роках їх колекції завойовують широке визнання в італійських фешн-колах.

Missoni створив один з найвідоміших стилів в одязі та інтер'єрі: від яскравих зигзагоподібних візерунків, смужок, хвиль і язиків полум'я до квіткових і геометричних мотивів в жаккардовому плетінні.

Творчий дует переростає в сім'ю, і їхні діти Вітторіо, Лука і Анджела (креативний директор Будинку Missoni з 1996 р) ростуть, спостерігаючи за роботою батьків. Відчуваючи себе залученими в сімейну справу, вони поступово зайняли в ній важливі позиції і стали со-творцями проекту, який продовжує підкорювати і викликати у шанувальників безліч яскравих емоцій. Сьогодні Missoni входить в число головних брендів, які представляють досконалість італійського дизайну в світі. Він представив новий погляд на моду через змішання різних кольорів і до сих пір продовжує впливати на сучасний стиль життя, про що також свідчить успіх лінії Missoni Home.

Читати повністю