Montale

... загадковий Парфумер ...

Будинок MONTALE був створений П'єром Монталем в 2003 році в Парижі, який після своєї тривалої і захоплюючої подорожі по країнах Близького Сходу, де протягом декількох років він створював аромати для Королівської родини Саудівської Аравії, вирішив представити свої східні творіння на суд західній публіці. На Близькому Сході П'єр збагнув секрети створення унікальних східних ароматів і відкрив для себе масло Уда, чарівний інгредієнт, який захопив його своєю величчю.

П'єр Монталь - найзагадковіший парфумер сучасності. Він уникає публічності, не дає інтерв'ю ні про творчість, ні про особисте життя. Вважає за краще залишатися в тіні своїх творінь, які говорять самі за себе.

... народження унікальної колекції ...

Досконале вивчення спадщини і культури Сходу лягло в основу власної колекції неперевершених і унікальних ароматів, вміло складених парфумером з багатогранних нот дерева аквіларіі.

П'єр Монталь - законодавець «удової моди». Саме він відкрив світові парфумерії красу і безмежні ольфактивні якості уда, перетворивши дорогоцінну деревину в найбажаніший парфумерний інгредієнт, інтегрувавши його в аромати в поєднанні з класичними та загальновизнаними парфумерними інгредієнтами. До сих пір нікому не вдалося перевершити П'єра Монталя ні за якістю, ні за кількістю «удових ароматів». Але не тільки уд став візитною карткою майстра, в його творах по-новому, навіть для експертів і знавців парфумерії, стали звучати сандал і троянда, мускус і амбра, ваніль і спеції ... Сьогодні марка MONTALE відома у багатьох країнах світу і є синонімом абсолютної розкоші і чудового смаку.

Саме тому богемні мешканці Парижу, Москви, Мілану і Нью-Йорка, які знаються на мистецтві високої парфумерії, не уявляють свого образу без духів від Montale. Саме тому істеблішмент Саудівської Аравії, Катару, Арабських Еміратів полює за парфумерними новинками, укладеними в глянцеві флакони з підвіскою у вигляді знайомого логотипу.

Парфумерний діамант

Головною особливістю ароматів MONTALE є історично сформований тісний зв'язок зі Сходом і Арабськими країнами. Для створення унікальних ароматів MONTALE завжди відбираються тільки найдорожчі і якісні парфумерні інгредієнти: древесні, бальзамічні, амброві, квіткові і тисячі інших, зібраних з усього світу, завдяки яким парфумерія MONTALE є неповторною, і яку можна сміливо порівняти з магічним любовним зіллям. Багато сотень, а може і тисяч років тому, при дворах королів і султанів Арабських країн, Уд вважався завжди потужним афродизіаком, його масло наносили на тіло і використовували як для тіла, так і для обкурювання приміщень. Процес отримання масла тримався в строгому секреті і зберігалося воно багато років в льохах, приховане від сторонніх очей. Сьогодні, аромати, в складі яких є уд, завжди яскраві, вишукані і незабутні.

Унікальність і особливість марки

Відмінною особливістю бренду MONTALE є флакони. Алюмінієві флакони - це не просто дизайнерська знахідка П'єра Монталя, а й геніальна ідея, створити захисний резервуар для парфумерних композицій з натуральної сировини, що складаються з рідкісних і крихких інгредієнтів, що оберігає їх від впливу світла і прямих сонячних променів.

Перебуваючи під таким захистом, аромати залишаються в первозданному вигляді протягом 3 років, не змінюючи своїх ольфактивних якостей. Концентрація парфумерного масла в ароматі: 25% -30%. П'єр Монталь, відомий як «Король уда», він один з перших європейських парфумерів, хто почав створювати композиції з удовим маслом, він адаптував східні композиції під європейський смак.

Загадка символу марки MONTALE

Символ марки MONTALE - це 3 букви MTL, ув'язнені в 2 квадрата, які утворюють 8-кутну зірку. Даний символ є архетипом зірки, чиї графічні обриси зустрічаються всюди в Східних орнаментах. Вона є універсальним і міжкультурним символом, який зустрічається у всіх релігіях і культурах.

64 товара

Сторінка
 1. Montale Aoud Lagoon
  Montale Aoud Lagoon парфумована вода
  3909,00 грн.
 2. Montale Aoud Night
  Montale Aoud Night парфумована вода
  3909,00 грн.
 3. Montale Red Vetiver
  Montale Red Vetiver парфумована вода
  3909,00 грн.
 4. Montale Aoud Forest
  Montale Aoud Forest парфумована вода
  3909,00 грн.
 5. Montale Intense Cherry
  Montale Intense Cherry парфумована вода
  3909,00 грн.
 6. Montale Rose Elixir
  Montale Rose Elixir парфумована вода
  3909,00 грн.
 7. Montale Fantastic Oud
  Montale Fantastic Oud парфумована вода
  3910,00 грн.
 8. Montale Oudmazing
  Montale Oudmazing парфумована вода
  3909,00 грн.
 9. Montale Vanilla Cake
  Montale Vanilla Cake парфумована вода
  5100,00 грн.
 10. Montale Pure Gold
  Montale Pure Gold парфумована вода
  5099,00 грн.
 11. Montale Oud Dream
  Montale Oud Dream парфумована вода
  3909,00 грн.
 12. Montale Sensual Instinct
  Montale Sensual Instinct парфумована вода
  3909,00 грн.
 13. Montale Bakhoor
  Montale Bakhoor парфумована вода
  3909,00 грн.
 14. Montale Leather Patchouli
  Montale Leather Patchouli парфумована вода
  3909,00 грн.
 15. Montale Sweet Flowers
  Montale Sweet Flowers парфумована вода
  3909,00 грн.
 16. Montale Sweet Peony
  Montale Sweet Peony парфумована вода
  5099,00 грн.
 17. Montale Orchid Powder
  Montale Orchid Powder парфумована вода
  3910,00 грн.
 18. Montale Arabians
  Montale Arabians парфумована вода
  3909,00 грн.
 19. Montale Aqua Gold
  Montale Aqua Gold парфумована вода
  3910,00 грн.
 20. Montale Pink Extasy
  Montale Pink Extasy парфумована вода
  Regular Price 3909,00 грн. Special Price 2345,40 грн.
 21. Montale Pretty Fruity
  Рейтингом:
  100%
  Montale Pretty Fruity парфумована вода
  3909,00 грн.
 22. Montale Wild Pears
  Montale Wild Pears парфумована вода
  3909,00 грн.
 23. Montale Vanille Absolu
  Montale Vanille Absolu парфумована вода
  3909,00 грн.
 24. Montale Vanilla Extasy
  Montale Vanilla Extasy парфумована вода
  3909,00 грн.

64 товара

Сторінка