Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Montale

... загадковий Парфумер ...

Будинок MONTALE був створений П'єром Монталем в 2003 році в Парижі, який після своєї тривалої і захоплюючої подорожі по країнах Близького Сходу, де протягом декількох років він створював аромати для Королівської родини Саудівської Аравії, вирішив представити свої східні творіння на суд західній публіці. На Близькому Сході П'єр збагнув секрети створення унікальних східних ароматів і відкрив для себе масло Уда, чарівний інгредієнт, який захопив його своєю величчю.

П'єр Монталь - найзагадковіший парфумер сучасності. Він уникає публічності, не дає інтерв'ю ні про творчість, ні про особисте життя. Вважає за краще залишатися в тіні своїх творінь, які говорять самі за себе.

... народження унікальної колекції ...

Досконале вивчення спадщини і культури Сходу лягло в основу власної колекції неперевершених і унікальних ароматів, вміло складених парфумером з багатогранних нот дерева аквіларіі.

П'єр Монталь - законодавець «удової моди». Саме він відкрив світові парфумерії красу і безмежні ольфактивні якості уда, перетворивши дорогоцінну деревину в найбажаніший парфумерний інгредієнт, інтегрувавши його в аромати в поєднанні з класичними та загальновизнаними парфумерними інгредієнтами. До сих пір нікому не вдалося перевершити П'єра Монталя ні за якістю, ні за кількістю «удових ароматів». Але не тільки уд став візитною карткою майстра, в його творах по-новому, навіть для експертів і знавців парфумерії, стали звучати сандал і троянда, мускус і амбра, ваніль і спеції ... Сьогодні марка MONTALE відома у багатьох країнах світу і є синонімом абсолютної розкоші і чудового смаку.

Саме тому богемні мешканці Парижу, Москви, Мілану і Нью-Йорка, які знаються на мистецтві високої парфумерії, не уявляють свого образу без духів від Montale. Саме тому істеблішмент Саудівської Аравії, Катару, Арабських Еміратів полює за парфумерними новинками, укладеними в глянцеві флакони з підвіскою у вигляді знайомого логотипу.

Парфумерний діамант

Головною особливістю ароматів MONTALE є історично сформований тісний зв'язок зі Сходом і Арабськими країнами. Для створення унікальних ароматів MONTALE завжди відбираються тільки найдорожчі і якісні парфумерні інгредієнти: древесні, бальзамічні, амброві, квіткові і тисячі інших, зібраних з усього світу, завдяки яким парфумерія MONTALE є неповторною, і яку можна сміливо порівняти з магічним любовним зіллям. Багато сотень, а може і тисяч років тому, при дворах королів і султанів Арабських країн, Уд вважався завжди потужним афродизіаком, його масло наносили на тіло і використовували як для тіла, так і для обкурювання приміщень. Процес отримання масла тримався в строгому секреті і зберігалося воно багато років в льохах, приховане від сторонніх очей. Сьогодні, аромати, в складі яких є уд, завжди яскраві, вишукані і незабутні.

Унікальність і особливість марки

Відмінною особливістю бренду MONTALE є флакони. Алюмінієві флакони - це не просто дизайнерська знахідка П'єра Монталя, а й геніальна ідея, створити захисний резервуар для парфумерних композицій з натуральної сировини, що складаються з рідкісних і крихких інгредієнтів, що оберігає їх від впливу світла і прямих сонячних променів.

Перебуваючи під таким захистом, аромати залишаються в первозданному вигляді протягом 3 років, не змінюючи своїх ольфактивних якостей. Концентрація парфумерного масла в ароматі: 25% -30%. П'єр Монталь, відомий як «Король уда», він один з перших європейських парфумерів, хто почав створювати композиції з удовим маслом, він адаптував східні композиції під європейський смак.

Загадка символу марки MONTALE

Символ марки MONTALE - це 3 букви MTL, ув'язнені в 2 квадрата, які утворюють 8-кутну зірку. Даний символ є архетипом зірки, чиї графічні обриси зустрічаються всюди в Східних орнаментах. Вона є універсальним і міжкультурним символом, який зустрічається у всіх релігіях і культурах.

Детальніше
Sensual Instinct
MontaleSensual Instinctпарфумована вода
Вибір
50 ML
50 ML
5 060,00 грн
Red Vetiver
MontaleRed Vetiverпарфумована вода
Вибір
100 ML
100 ML
6 600,00 грн4 488,00 грн
Sweet Peony
MontaleSweet Peonyпарфумована вода
Вибір
50 ML
50 ML
5 060,00 грн3 440,80 грн
Day Dreams
MontaleDay Dreamsпарфумована вода
Вибір
100 ML
100 ML
6 600,00 грн4 488,00 грн