Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Nouba

Бренд декоративної косметики Nouba був заснований в 1982 році в Італії. Творцем є Розі Арманіні - геніальна візажістка, що має своє власне бачення сучасного макіяжу. Завдяки неординарному підходу до нього, Розі змогла створити воістину оригінальний бренд декоративної косметики, який прославився на весь світ і підкорив мільйони жіночих сердець.

Розі Арманіні була вражена красою Африканських країн, які володіють чудовим колоритом, насиченістю і надзвичайною свіжістю кольорів і відтінків. Розі була зачарована також африканським племенем нубійців. Вона довго за ними спостерігала, цікавилася їх життям, традиціями, звичаями, нібито проводила свого роду дослідження, але з точки зору не науки, а мистецтва.

Всі товари NoUBA виготовлені на натуральній основі, і в складі містять природні мінерали, бджолиний віск, масла жожоба, оливи, макадамі, протеїни шовку. У помади, олівці для очей і блиск для губ додані вітаміни А, Е, D, екстракти ромашки, календули, шавлії, розмарину для живлення шкіри і підтримки її тонусу.

Кредо NoUBA - випереджати час, не йти в ногу з модою, а самим ставати законодавцями моди і стилю, бути першими у всьому - недарма багато популярних товарів, наприклад пудра з ефектом бронзи, були розроблені і створені NoUBA.

Яскравість фарб, незвичайні поєднання кольорів, соковиті відтінки - відмінна риса косметики NoUBA. Будь-яка жінка, використовуючи цю косметику, не буде сірою мишкою, її завжди будуть супроводжувати захоплені погляди - ця продукція для впевнених в собі, стильних жінок, які вміють подобатися.

Детальніше
Nouba Millebaci
NoubaMillebaciпомада для губ
Вибір
6 ML
Відтінок 48
1 073,00 грн836,90 грн
Nouba Eyes Make Up
NoubaEyes Make Upпалетка тіней
Вибір
15.3 G
Відтінок 2 Camel Desert
1 341,00 грн
Nouba Millebaci
NoubaMillebaciпомада для губ
Вибір
3.5 ML
Відтінок 83
1 073,00 грн
Nouba Magic
NoubaMagicпудра для обличчя
Вибір
25 G
Відтінок 19
1 771,00 грн