Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
O'right

O’right — тайваньский бренд органічної косметики для волосся, обличчя та тіла.

У лінію бренда входять шампуні, гелі для душу, кондиціонери й олії для волосся з такими відомими компонентами, як ягода годжі, корінь імбиру, зелений чай, бамбук, дамаська троянда, квіти персика, камелія, чайне дерево.

Вся продукція O'right відповідає стандартам якості — має сертифікати EcoCert і USDA organic, не містить сульфатів, парабенів, фосфатів, оксиду етилену, гормонів довкілля, штучних барвників і загусників. В ній немає глютену, вона не тестується на тваринах і підходить для веганів. Засоби для малюків виготовлені на основі формули «Без сліз», їх можна використовувати від народження.

Гасло бренда — «Здоров'я людей — здоров'я Землі», тому велика увага також приділяється захисту навколишнього середовища: під час виробництва продукції використовується чиста енергія вітряків і сонячних батарей, паковання виготовлене з екопластику та повністю розкладається в землі за 12 місяців, використовується вдруге перероблений картон і соєві чорнила. Витікаючи в каналізацію після використання, шампуні та інші засоби повністю розкладаються за 28 днів, не забруднюючи водойми.

Компанія O'right входить в 10ку найінноваціоннішіх екологічних виробництв в світі поряд з такими компаніями як Nike і Lego і приймає активну участь у всесвітній програмі досягнення цілей сталого розвитку ООН.

Читати повністю