Гаряча лiнiя 0 800 508 880
ua
Кошик
OMI

На початку ХХ століття японська компанія OMI BROTHERHOOD стала піонером в реченні фармацевтичних формул для продукції по догляду за шкірою.

Концепція OMI BROTHERHOOD полягає в пропозиції широкого асортименту продукції, починаючи від ніжного догляду за губами і закінчуючи понад ефективним доглядом за огрубілою шкірою стоп.

З початку свого існування компанія OMI BROTHERHOOD зосередилася на створенні продуктів по догляду за шкірою з лікувальними властивостями, які прості у використанні.

Головна мета компанії OMI BROTHERHOOD - це прагнення до краси і здоров'ю, яке досягається за допомогою продукції по догляду за шкірою, така головна мета компанії OMI BROTHERHOOD. Розширюючи своє представництво на світовому ринку, яке включає в цьому році і Україну, OMI BROTHERHOOD пропонує японську надійність, висока якість, простоту у використанні і доступність.

Переваги продукції OMI BROTHERHOOD:

Багаторічний комерційний успіх заснований на чистоті формул, створених фармацевтами і технологічних інноваціях.

Прямий контроль якості продукції здійснюється на власних виробничих потужностях. Головна мета, яку перед собою більш 100 років ставить компанія OMI BROTHERHOOD - це зробити покупців щасливими, запропонувавши їм для вирішення проблем, продукцію яка створена на основі багаторічного досвіду та інновацій.

Продукція від OMI BROTHERHOOD представлена 8 різноманітними лініями. На косметичному ринку Японії вони відомі вже не одне десятиліття. Їх ефективність доводить, що вони є ідеальним рішенням різноманітних проблем шкіри, про що свідчать численні нагороди.

Детальніше
Menturm
OMIMenturmбальзам для обличчя та тіла
Вибір
40 G
40 G
270,00 грн
Acne Lotion
OMIAcne Lotionлосьйон для обличчя
Вибір
100 ML
699,00 грн
Menturm Moistmake
OMIMenturm Moistmakeкрем для рук
Вибір
60 ML
554,00 грн
The Sun Perfect Verbena
OMIThe Sun Perfect Verbenaпротисонцевий гель для тіла
Вибір
100 ML
652,00 грн