Гаряча лiнiя 0 800 508 880
Київ
ua
Кошик
Payot

«Я довгі роки дбала про своє тіло, але одного разу я зрозуміла, що треба дбати і про свою душу. Краса — це гармонія, а гармонія — це стан душі», — сказала колись лікарка Надя Пайо. Це ділова жінка, яка відкрила один із перших у Парижі і Європі інститут краси. Жінка-косметолог, яка розробила унікальну гімнастику для обличчя, розслаблювальний масаж «42 рухи» і техніку нанесення засобів для догляду за шкірою. Жінка-лікарка, яка створила салонну марку Payot — істинний «рецепт» краси. Жінка-філософ, що проголосила зв'язок між тим, що ти думаєш і тим, який ти маєш вигляд.

Надя Раша народилася в Одесі в 1886 році. Її сім'я належала до вищих верств інтелігенції того часу. Надя виховувалася в найкращих традиціях французькими та німецькими гувернерами, які навчали дівчинку всім необхідним для молодої леді наукам.

Надя мріяла стати лікарем, але тоді жінка не могла здобути медичну освіту. У 1907 році, у віці 20 років, вона поїхала до Швейцарії. У Лозанні їй пощастило вступити до університету на медичний факультет. Отримавши диплом лікаря, Надя Раша стає однією з перших жінок-лікарів у світі.

Відразу після закінчення університету вона виходить заміж за Едмона Payot (інженера-залізничника), з яким вона багато подорожує. Після весілля молода пара переїхала в Буенос Айрес, де Надя працювала волонтером у місцевих лікарнях, притулках, диспансерах, допомагаючи тим, хто не міг оплатити медичні послуги. Тоді ж вона продовжувала вивчати медицину. Пара провела в Аргентині 4 роки.

Потім сім’я Payot переїжджає в Нью-Йорк, де Надя вперше відкриває для себе салони краси, які справили на неї величезне враження якістю і стилем обслуговування. У 20-х роках в Нью-Йорку особливо популярними були дві дами, які пропонували засоби для догляду за шкірою — Elizabeth Arden і Helena Rubinstein. Їх зацікавили висловлювання жінки-лікарки, яка приїхала з Аргентини — краса обличчя безпосередньо пов'язана зі здоров'ям тіла, а на те, і на інше мають сильний вплив душа та свідомість.

Отримавши пропозицію про співпрацю від впливових жінок в галузі косметології, Надя відмовилася, тому що твердо вірила, що вона відкриє свій інститут краси та створить свою лінію для догляду за шкірою.

У Нью-Йорку відбувається ще одна важлива подія в житті Наді, вона знайомиться з Анною Павловою — відомою балериною. Тіло вже немолодої балерини було в прекрасній формі завдяки постійним тренуванням, тоді як обличчя видавало її вік. Ця різниця наштовхнула на думку, що для підтримання форми необхідно регулярно тренувати м'язи обличчя. Саме після цієї зустрічі вона остаточно вирішила, що використовує свої медичні знання для того, щоб допомогти жінкам розкрити свою красу та зберегти її якомога довше. Вона вважала, що краса надходить ізсередини, а значить щаслива жінка — це красива жінка. Вона перша усвідомила, що гармонія душі, тіла та розуму сповна відкриває красу жінки, що без сумніву оцінили її сучасники.

У 1920 році пара переїхала в Париж. Згодом у них народився син. Надя, доглядаючи за малюком, продовжувала вдосконалювати свої знання та навички, почала розробляти «рецепти» майбутніх еліксирів краси та створювати методики нанесення засобів для догляду. На початку своїх досліджень Надя працювала в тісній співпраці з так званими травниками та фармацевтами, які допомагали їй створювати унікальні за своєю ефективністю засоби. Трохи пізніше ці знання і медичний досвід лягли в основу створення легендарних продуктів (очищувальне молочко Golden Rays, живильний крем Nutricia, очищувальна паста Pate Grise, підсушувальний лосьйон Speciale 5, заспокійливий крем Creme №2 і інші). Надя Пайо відкрила лабораторію в передмісті Парижа, де створила перші лінії: Hemera, Embryonnaire, Amnioderm, Hydriane.

У 1925 році відбулося відкриття першого салону краси на вулиці Richepance, який дуже швидко завоював репутацію бездоганного світу краси, де здійснюються мрії. Салон краси на вулиці Richepance виявився занадто малий, і не міг приймати дедалі більше клієнтів. У 1930 році Інститут краси Payot переїжджає в центр Парижа, в один із найпрестижніших районів, між площею Concord і вулицею Rivoli, недалеко від садів Tuileries — 10, rue Castiglione — The Castiglione Salon. Це був найбільший салон у Європі і один із найбільших у світі. Клієнтками салону свого часу були Моніка Вітті, Інгрід Бергман, Рита Хейворт і Грета Гарбо. Відрізняло Інститут Payot те, що клієнтки салону не лише отримували послуги, а й вчилися доглядати за собою. Nadya Payot вважала, що замало просто продати жінці засіб для догляду за шкірою, потрібно навчити її правильно ним користуватися! У світі краси на вулиці Castiglione все було довершеним!

Клієнти салону відкривали світ краси, світ гармонії Nadya Payot у вишуканих баночках або пурпурних пляшечках, у м'яких округлих лініях, тонких ароматах, ніжних текстурах, у всьому, що так притягує жінку. Салон був вишукано прикрашений вазами з пурпуровими орхідеями. Ця квітка став своєрідним символом компанії. У 1937 р. Nadya Payot відкрила ще чотири салони в Монте-Карло та в Біаріц. Всі творіння Наді були досконалими імперіями краси та гармонії, і мали шалений попит у аристократичної еліти. Адреса легендарного Інституту Payot залишилася незмінною, як і тепла, гармонійна атмосфера турботи та розуміння, поєднання класичної елегантності, сучасного комфорту та високого професіоналізму.

Вивчаючи особливості будови шкіри, лікарка усвідомила всю важливість стимуляції мускулатури особи, що і привело її до створення не лише продуктів для догляду за шкірою, а й спеціальної гімнастики для обличчя, а також методики нанесення засобів у домашніх умовах. Надалі Надя виділила красу в окрему дисципліну, чиї витоки повертаються до традиційної медицини.

Лікарка створила нову концепцію поетапного догляду: очищення, тонізація, живлення. Тоді вона винайшла методику масажу та гімнастики для обличчя. Продукти Nadya Payot продавалися в найпрестижніших магазинах Парижа.

У 1933 році Nadya Payot опублікувала книжку «Мистецтво бути красивою», де вона розповіла про свою філософію краси. Ця книжка мала схвалення багатьох видатних лікарів. Пізніше на світ з'явився інший шедевр — «Книга Краси», яку вона дарувала клієнтам салону. У 1947 р. відкрилися інші лабораторії в Бойс-Коломбі, цього разу передбачили наявність відділів виробництва паковання і логістики. Цього ж року лікарка відкрила школу краси, яка розмістилася на першому поверсі салону Кастільон. За наступні 19 років Nadya Payot виховала ціле покоління косметологів. Тоді подібного терміна не існувало, і косметологів називали «Леді Краси».

Лікарка навчала їх не лише особливостям будови шкіри, а й техніці догляду, психології клієнта. Косметологи мали володіти проникливістю, умінням відчувати клієнта, створюючи для нього атмосферу затишку, гармонії та довіри. У 50-ті Лікарка стала наймати на роботу косметологів для естетичного догляду, а фізіотерапевтів і докторів — для лікувального догляду. На світ з'явилася революційна методика догляду за тілом: мануальні методики, іонофорез, хромотерапія, термальні ванни, обгортання, душ Шарко, процедури для схуднення і очищення шкіри. Надя Пайо пропонувала клієнтам послуги депіляції й електрокоагуляцію для усунення судинної сітки та варикозу. Всі ці процедури використовуються салонами і донині, мають попит серед жінок всього світу, які прагнуть до краси.

Nadya Payot надавала величезного значення гармонії тіла та душі, і розуміла, наскільки вона важлива для зовнішньої краси кожної жінки. Навіть макіяж став лікувальним доглядом. Вона використовувала термін "beautifying", як мистецтво підтримувати красу та продовжувати лікувальні властивості продуктів догляду через макіяж.

У 50-ті роки Payot вже має всесвітню популярність. Надя Пайо особисто брала участь у розробках всіх косметичних формул. Принципи, запропоновані засновницею марки, актуальні й сьогодні:

  • пропонувати не лише продукт, а й методику його використання;
  • не тестувати продукти на тваринах;
  • не використовувати інгредієнти тваринного походження.

Лікарка померла в грудні 1966 р. Дослідження Наді Пайо залишили значний слід в історії розвитку інституту краси, її продукти та методики допомагають і донині жінкам усього світу випереджати та зупиняти час, залишаючись гарними в будь-якому віці!

Детальніше
Payot Les Demaquillantes
PayotLes Demaquillantesочищувальний гель
Вибір
200 ML
1 308,00 грн915,60 грн
Payot Pate Grise
PayotPate Griseочищувальний гель
Вибір
200 ML
200 ML
1 130,00 грн791,00 грн
Payot Hydra 24+
PayotHydra 24+крем для обличчя
Вибір
50 ML
2 372,00 грн1 660,40 грн
Payot Hydra 24+
PayotHydra 24+есенція для обличчя
Вибір
125 ML
1 241,00 грн868,70 грн