Payot

"Я довгі роки дбала про своє тіло, але одного разу я зрозуміла, що потрібно піклуватися і про свою душу. Краса - це гармонія, а гармонія - це стан душі "

Доктор Nadia Payot

(1886-1966) філософ краси

Ділова жінка, котра відкрила один з перших в Парижі і Європі інститутів краси.

Жінка - косметолог, яка розробила унікальну гімнастику для обличчя розслабляючий масаж "42 рухи" і техніку нанесення засобів по догляду за шкірою.

Жінка - лікар, яка створила салонну марку PAYOT - істинний «рецепт» краси.

Жінка - філософ, що проголосила зв'язок між тим, що ти думаєш і тим як ти виглядаєш.

Надя Раша народилася в Одесі в 1886 році. Її сім'я належала до вищих верств інтелігенції того часу. Надя виховувалася в кращих традиціях французькими і німецькими гувернерами, які навчали дівчинку всім необхідним для молодої леді наукам.

Надя мріяла стати лікарем, але в Росії в той час жінка не могла отримати медичну освіту. У 1907 році, у віці 20 років, вона поїхала до Швейцарії. У Лозанні вступила до університету на медичний факультет. Отримавши диплом лікаря, Надя Раша стає однією з перших жінок лікарів в світі!

Відразу після закінчення університету вона виходить заміж за Едмона Payot (інженера залізничника), з яким вона багато подорожує. Після весілля молода пара переїхала в Буенос Айрес, де Надя працювала волонтером в місцевих лікарнях, притулках, диспансерах, допомагаючи тим, хто не міг оплатити медичні послуги. У той же час вона продовжувала навчання медицині. Пара провела в Аргентині 4 роки.

У 1917 році сім'я Payot переїжджає в Нью-Йорк, де Надя вперше відкриває для себе салони краси, які справили на неї величезне враження якістю і стилем обслуговування. У 20-их роках в Нью-Йорку особливо популярними були дві дами, які пропонували засоби по догляду за шкірою - Elizabeth Arden і Helena Rubinstein. Їх зацікавили висловлювання жінки лікаря, яка приїхала з Аргентини – краса обличчя безпосередньо пов'язана зі здоров'ям тіла, а на те, і на інше роблять сильний вплив душа і свідомість!

Отримавши пропозицію про співпрацю від впливових жінок в області косметології, Надя відмовилася, тому що твердо вірила, що вона відкриє свій інститут краси і створить свою лінію по догляду за шкірою.

У Нью-Йорку відбувається ще одна важлива подія в житті Наді, вона знайомиться з Анною Павловою - знаменитою російською балериною. Тіло вже немолодої балерини, завдяки постійним тренуванням, було в прекрасній формі, тоді як особа видавала її вік. Ця різниця наштовхнула на думку, що для підтримки форми необхідно регулярно тренувати м'язи обличчя. Саме після цієї зустрічі вона остаточно вирішила, що використовує свої медичні знання для того, щоб допомогти жінкам розкрити свою красу і зберегти її якомога довше. Вона вважала, що краса йде з середини, а значить щаслива жінка - це красива жінка. Вона перша усвідомила, що гармонія душі, тіла і розуму у всій повноті відкриває красу жінки, що без сумніву оцінили її сучасники.

У 1920 р пара переїхала в Париж. Трохи пізніше у них народився син. Надя, доглядаючи за малюком, продовжувала вдосконалювати свої знання та навички, почала розробляти «рецепти» майбутніх еліксирів краси і створювати методики нанесення засобів по догляду. На початку своїх досліджень Надя працювала в тісній співпраці з так званими травниками і фармацевтами, які допомагали їй створювати унікальні за своєю ефективністю засоби. Трохи пізніше ці знання і медичний досвід лягли в основу створення легендарних продуктів (очищуюче молочко Golden Rays, живильний крем Nutricia, очищуючу паста Pate Grise, підсушуючий лосьйон Speciale 5, заспокійливий крем Creme №2 і інші). Надя відкрила лабораторію в передмісті Парижа, де були створені перші лінії (Hemera, Embryonnaire, Amnioderm,Hydriane).

У 1925 році відбулося відкриття першого салону краси на вулиці Richepance, який дуже швидко завоював репутацію бездоганного світу краси, миру, де здійснюються мрії. Салон краси на вулиці Richepance виявився занадто малий, і не міг приймати дедалі більше клієнтів. У 1930 році Інститут краси Payot переїжджає в центр Парижа, в один з найпрестижніших районів, між площею Concord і вулицею Rivoli, недалеко від садів Tuileries - 10, rue Castiglione - The Castiglione Salon. Це був найбільший салон в Європі і один з найбільших в світі.

Клієнтками салону свого часу були Моніка Вітті, Інгрід Бергман, Рита Хейворт і Грета Гарбо. Відрізняло інститут Payot те, що клієнтки салону не тільки отримували послуги, а й вчилися доглядати за собою. Nadya Payot вважала, що мало просто продати жінці засіб по догляду за шкірою, потрібно навчити її правильно ним користуватися! У світі краси на вулиці де Castiglione все було бездоганно ! Клієнти салону відкривали світ краси, світ гармонії Nadya Payot в вишуканих баночках або пурпурних пляшечках, в м'яких округлих лініях, тонких ароматах, ніжних текстурах, у всьому, що так притягує жінку!

Салон був вишукано прикрашений вазами з пурпуровими орхідеями. Ця квітка стала своєрідним символом компанії. У 1937 р Nadya Payot відкрила ще 4 салони в Монте-Карло і в Біаріц.

Всі творіння Наді були досконалими імперіями краси і гармонії, користувалися величезною популярністю і любов'ю у аристократичної еліти. Адреса легендарного Інституту PAYOT залишилась незмінною, як і тепла, гармонійна атмосфера турботи і розуміння, поєднання класичної елегантності, сучасного комфорту і високого професіоналізму.

Вивчаючи особливості будови шкіри, доктор усвідомила всю важливість стимуляції мускулатури обличчя. Що і привело її до створення не тільки продуктів по догляду за шкірою, але і спеціальної гімнастики для обличчя, а також методики нанесення препаратів в домашніх умовах. Надалі Надя виділила красу в окрему дисципліну, чиї витоки повертаються до традиційної медицини.

Доктор створила нову концепцію поетапного догляду: Очищення, Тонізування, Живлення. В той же час вона винайшла методику масажу і гімнастики для обличчя. Продукти доктора Nadya Payot продавалися в найпрестижніших магазинах Парижа.

У 1933 році Nadya Payot опублікувала книгу під назвою "Мистецтво бути красивою", де вона розповіла про свою філософію краси. Ця книга заслужила схвалення багатьох видатних лікарів. Пізніше на світ з'явився інший шедевр "Книга Краси", який вона дарувала клієнтам салону. У 1947 р були відкриті інші лабораторії в Бойс-Коломбі, на цей раз було передбачено наявність відділів виробництва упаковки і логістики. В цьому ж році доктор відкрила школу краси, яка розмістилася на першому поверсі салону Кастільон. За наступні 19 років Nadya Payot виховала ціле покоління косметологів. У той час подібного терміна не існувало, і косметологів називали "Леді Краси".

Доктор навчала Леді Краси не тільки особливостям будови шкіри, але також технікам догляду та психології клієнта. Косметологи повинні були володіти проникливістю, умінням відчувати клієнта, створюючи для нього атмосферу затишку, гармонії і довіри. У 50-ті Доктор стала приймати на роботу косметологів для естетичного догляду, фізіотерапевтів і докторів - для лікувального догляду.

На світ з'явилася революційна методика догляду за тілом: мануальні методики, іонофорез, хромотерапія, термальні ванни, обгортання, душ Шарко, процедури для схуднення і очищення шкіри. Доктор пропонувала клієнтам послуги депіляції і електрокоагуляцію для усунення судинної сітки і варикозу. Всі ці процедури використовуються салонами і донині , користуються любов'ю і довірою жінок всього світу, які прагнуть до краси!

Доктор Nadya Payot надавала величезного значення гармонії тіла і душі, і розуміла наскільки вона важлива для зовнішньої краси будь-якої жінки. Навіть макіяж став лікувальним доглядом. Доктор використовувала термін "beautifying", як мистецтво підтримувати красу і продовжувати лікувальні властивості продуктів догляду через макіяж.

У 50-ті роки марка PAYOT знаходить всесвітню популярність. Nadya Пайо особисто брала участь в розробках всіх косметичних формул.

Принципи, запропоновані засновницею марки актуальні і сьогодні:

 • Пропонувати не тільки продукт, але і методику його використання
 • Не тестувати продукти на тварина
 • Не використовувати інгредієнти тваринного походження

Доктор померла в грудні 1966 г. Дослідження Nadya Payot залишили значний слід в історії розвитку інституту краси, її продукти і методики допомагають і донині жінкам усього світу випереджати і зупиняти час, залишаючись гарними в будь-якому віці!

http://www.facebook.com/PayotUkraine

 1. Payot Rituel Corps
  Рейтингом:
  100%
  Payot Rituel Corps бальзам очищуючий
  533,00 грн.
 2. Payot Sunny
  Рейтингом:
  100%
  Payot Sunny гель для обличчя
  1214,00 грн.
 3. bestseller
  Payot My Payot
  Рейтингом:
  100%
  Payot My Payot крем для шкіри навколо очей
  Regular Price 902,00 грн. Special Price 549,00 грн.
 4. bestseller
  Payot Le Corps
  Рейтингом:
  100%
  Payot Le Corps крем для тіла
  1394,00 грн.
 5. bestseller
  Payot My Payot
  Рейтингом:
  100%
  Payot My Payot нічний крем
  1200,00 грн.
 6. Payot Nutricia
  Рейтингом:
  100%
  Payot Nutricia бальзам для губ
  576,00 грн.
 7. Payot Morning Mask Hangover
  Рейтингом:
  100%
  Payot Morning Mask Hangover маска для обличчя
  205,00 грн.
 8. Payot Creme №2
  Рейтингом:
  100%
  Payot Creme №2 молочко очищуюче
  819,00 грн.
 9. bestseller
  Payot Blue Techni Liss
  Рейтингом:
  100%
  Payot Blue Techni Liss нічний бальзам
  1805,00 грн.
 10. bestseller
  Payot Blue Techni Liss
  Рейтингом:
  100%
  Payot Blue Techni Liss крем для обличчя
  1745,00 грн.
 11. Payot Le Corps
  Рейтингом:
  100%
  Payot Le Corps скраб для тіла
  822,00 грн.
 12. bestseller
  Payot Pate Grise
  Рейтингом:
  100%
  Payot Pate Grise паста для обличчя
  Regular Price 665,00 грн. Special Price 465,50 грн.
 13. bestseller
  Payot Le Corps
  Рейтингом:
  100%
  Payot Le Corps крем для душу
  Regular Price 815,00 грн. Special Price 635,70 грн.
 14. bestseller
  Payot Creme №2
  Рейтингом:
  100%
  Payot Creme №2 крем для обличчя
  Regular Price 1628,00 грн. Special Price 1139,60 грн.
 15. bestseller
  Payot Optimale
  Рейтингом:
  100%
  Payot Optimale гель для душу
  Regular Price 595,00 грн. Special Price 416,50 грн.
 16. Payot Elixir
  Рейтингом:
  100%
  Payot Elixir олія для обличчя та тіла
  Regular Price 1392,00 грн. Special Price 1030,10 грн.
 17. Payot Le Corps
  Рейтингом:
  100%
  Payot Le Corps скраб для тіла
  941,00 грн.
 18. Payot Hydra 24+
  Рейтингом:
  100%
  Payot Hydra 24+ маска для обличчя
  Regular Price 936,00 грн. Special Price 655,20 грн.
 19. Payot Roselift Collagene
  Рейтингом:
  100%
  Payot Roselift Collagene сироватка для обличчя
  2366,00 грн.
 20. Payot Roselift Collagene
  Рейтингом:
  100%
  Payot Roselift Collagene крем для шкіри навколо очей
  1530,00 грн.
 21. bestseller
  Payot Roselift Collagene
  Рейтингом:
  100%
  Payot Roselift Collagene нічний крем
  2608,00 грн.
 22. bestseller
  Payot Roselift Collagene
  Рейтингом:
  100%
  Payot Roselift Collagene крем для обличчя
  2575,00 грн.
 23. bestseller
  Payot Blue Techni Liss
  Рейтингом:
  100%
  Payot Blue Techni Liss маска для обличчя
  320,00 грн.
 24. Payot Sunny
  Рейтингом:
  100%
  Payot Sunny крем для обличчя та тіла
  971,00 грн.