Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Philipp Plein

Для Philipp Plein, яка є 100% незалежною та самофінансованою компанією, дебют у парфумерному світі є значним кроком. Philipp Plein Parfums, новий бренд, заснований в Женеві, займатиметься парфумерним напрямком для створення унікальних і успішних ароматів для компанії Philipp Plein.
Головний виконавчий директор Патріціо Стелла управляє Philipp Plein Parfums, що належить до міжнародної компанії Brands Beyond Beauty. Вона спеціалізується на інноваційному створенні брендів, глобальній дистрибуції та впровадженні нетрадиційного маркетингу в галузі люксової парфумерії та косметики. Головний офіс Brands Beyond Beauty розташований в Швейцарії. У центрі уваги компанії — команда професіоналів-переможців і далекоглядних фахівців на чолі з Патріціо Стелла.

Про Philipp Plein

Німецький дизайнер Філіп Пляйн заснував свій бренд Philipp Plein в 2008 році. Він презентує одяг і аксесуари, які відрізняє нестандартний та нонконформістський стиль у поєднанні з бездоганною майстерністю.
Продукти Philipp Plein продаються у престижних бутиках і універмагах різних країн світу, крім того у бренда є свої фірмові бутики — 250 магазинів (!), зокрема флагманські розташовані в Мілані, Парижі, Нью-Йорку, Лондоні, Лос-Анджелесі, Гонконзі та Лас Вегасі.

Читати повністю