Гаряча лiнiя 0 800 50 888 0
ua
Список бажань
Кошик
Philly&Phill

Концепція колекції Philly & Phill присвячується романтичній любовній історії, зустрічі і всепоглинаючій пристрасті двох людей, спогадам, які так хочеться зберегти в пам'яті назавжди. Есенції Любові, які перетворили дорогоцінні спогади і почуття в прекрасні аромати, які є в той же час найкрасивішим і самим загадковим способом будити ці особливі моменти знову і знову. Гарний почерк, чіткі тонкі лінії, витончені вигини букв, акуратно виведені чорнилом — саме це послужило ідеєю для розробки дизайну флаконів і упаковки.

Завдяки своїм високоякісним інгредієнтам, дивним і сенсаційним композиціям, аромати відображають саме цей початковий момент, про який вам подобається згадувати. Ретельно відібрані інгредієнти тільки найвищої якості і їх дивовижна і захоплююча добірка відображають момент, який потрібно запам'ятати.

Це не тільки аромати — це всесвіт — чарівних зіткнень в житті, коли протилежності виявляють, що вони є спорідненими душами, коли удари серця стають нестримними, і коктейль життя на смак найповніший, багатий, радісний, багатообіцяючий, корисний.
Написано з кров'ю і пристрастю до тих, хто ще голодний.

Читати повністю